Chciałbym kupić iphona 3g za granicą z dostawą do polski

znalazłem http://www.pcpro.co.uk/reviews/211809/a … ne-3g.html ipoda którego z chęcią bym kupił ale z przesyłką do polski tylko nie wiem jak zamówić by doszło do polski (mam przyszykowane 100 zł na transport do polski) albo czy mogę jakiemuś kurierowi w Angli zapłacić by kupił tam i wysłał mi czy coś w tym stylu?

*jeszcze jedno pytanie mieszkam na wsi jak kupię go będę miał gps i możliwość wykonywania połączeń itp :D?

Musisz się liczyć z tym, że nie wiadomo czy ten iPhone będzie Ci działał w ogóle. Simlocka złamać nie idzie jedynie idzie kupić coś co się zakłada na kartę sim i to omija simlocka, ALE to “coś” wcale nie musi działać! Możesz takie coś kupić, pochodzi godzinkę i koniec :wink:

Co do GPS w każdym miejscu na świecie widoczne są co najmniej 4 satelity od GPS więc zasięg GPS będzie na pewno. Poza tym czytałem, że w iPhone ten GPS się niezbyt dobrze spisuje. Co do możliwości wykonywania połączeń to nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, nie miałeś nigdy telefonu komórkowego? Jeśli miałeś i był zasięg to czemu w iPhone by miało nie być? :wink:

Jedyna możliwość i pewność, że Ci ten telefon będzie działał to kupno w Orange lub Erze.

Daj sobie spokój z iPhonem :slight_smile: Wybierz coś innego bo z nim będziesz miał same kłopoty.

Pozdrawiam

nie bierz iphone są z nim same kłopoty, kumpel go kupił i aby nawigować za pomocą GPS musi się łączyć z netem i potem dopiero przez google maps. jak masz kasę to kup w podobnej cenie smartphone (np. HTC) wgrasz każdą nawigację (płacisz raz i korzystasz) i masz masę softu.

tak w ogóle to ten co podałeś link to chyba jakaś lipa w takiej cenie iPhone jak drożej hurtowo sprzedaje Apple niż on

ok thx nie wiedziałem że tyle kłopotu będzie mam k880i ale spodobał mi się pomysł 3,5 cala to się rzuciłem z pytaniem :smiley: w takim razie zostane przy k880i i kupię psp slim ;]