Chciałbym kupić nowy procesor

Mógłby ktoś mi pomóc bo niewiem jaki procesor taki do grania.

Płyta główna : MS-7369

Ram: 4GB

A budżet tak do 350-450 zł

Z góry dzięki za pomoc

Maksymalnie Athlon X2 6000+. Aukcje. Twoja platforma ma 10-14 lat. Do nowych gier nawet po zakupie procesora, RAM i grafiki się nie będzie nadawał. Poza tym wymieniając CPU może zaistnieć potrzeba wymiany zasilacza z uwagi na wyższy pobór.

Jaki procesor, zasilacz oraz monitor (dokładne modele) masz obecnie? W jakie gry planujesz grać?

 

Drobiazg.

Z takim budżetem myślę możesz poszukać jakiegoś używanego komputera całego nowszej generacji niż masz obecnie. Spokojnie kupisz coś z procesorem pokroju E8400, Core 2 Quady się zdarzają, a i nawet i3 spotkałem z gwarancją 12mc. Przejrzałem tylko na szybko listę na Allegro. Myślę że to będzie o wiele lepsze wyjście z sytuacji.

Procesor    AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+, 2188 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 2
Monitor : Benq FP202W A

Pytanie skąd masz te informacje  jkai moge mieć procesor jak tutaj mówiesz athlon x2 6000 +

mam zamiar grać w cs wota hs itp. nie gram w te nowsze gry typu gta wiedzmin

 

Trochę nie po polsku to napisałeś.

Podał Ci źródło informacji, którą podał, tak trudno Ci do niego zajrzeć?

89 Watów. 6000+ ma znacznie wyższe 125 W TDP. Komputer zombie. Nie inwestowałbym w niego nawet grosza. Ale jeżeli się upierasz, wspomniany procek plus karta HD7750 (do 160 zł), dodatkowe 4GB RAM o podobnych parametrach do obecnie posiadanych oraz w razie potrzeby zasilacz, to maksymalnie co da się zrobić.

WSXGA+, w tym wypadku szczęście, że nie full HD.

Informacje ze strony producenta, jak widać pod linkiem.

Wszystkie wymienione to gry procesorowe.

 

Tragedia. Zatrważające, jak forumowicze traktują rodzimy język. Naprawdę, źle o człowieku takowe niedbalstwo świadczy oraz braku szacunku do rozmówcy. :confused: