Chciałbym kupić nowy telefon

Mam wysłużony już telefon komórkowy. Niestety powoli dochodzę do wniosku, że ten model który posiadam nie spełnia moich oczekiwań. Wobec czego w najbliższym czasie planuję zaopatrzyć się w lepszy sprzęt. Myślę o takim telefonie, który:

  • umożliwia prowadzenie rozmów i wysyłanie sms-ów (czyli standard)

  • posiada wbudowany terminarz + możliwość robienia notatek

  • ma możliwość robienia zdjęć

  • posiada niewielkie wymiary - żeby z łatwością mieścił się w kieszeni :slight_smile:

  • gry java, czy dzwonki polifoniczne są zbędne, radio, czy odtwarzanie muzyki również niepotrzebne

  • oczywiście za jak najniższą cenę :slight_smile:

Co polecacie? Czekam na propozycje :slight_smile:

Hmmm… ja tu polecam SE k300i; wejdź na stronę producenta i obadaj, nowy kupisz już za 350zł, a ma wszyściutko, jak na taki telefon :slight_smile:

to on akurat ma, ale zbiegiem czasu napewno zaczniesz tym bajerować :slight_smile:

Sprecyzuj tą cenę

se k300i mam takiego polecam ale takze k750i

Ja bym Ci polecił SE T610, jest mały, można robic notaki i ma aparat. Prócz tego IrDa, Bluetooth i inne. Aparat w idealnym stani można kupić za 200zł.

Sam go mam, więc polecam, bardzo gorąco…

SE T610 tesh dobry

Dr.Dxtro , ciekawa propozycja, zastanowię się - przy okazji porównam z innymi telefonami SE :slight_smile:

matiit , czy ja wiem? Tak gdzieś do 500 zł mniej więcej.

Jak 500 zł

to nie k300 tylko coś z nowszych eryków

k310 itp

Porównałem sobie te trzy modele, tzn. K750i, K300i i T600. Z tych wszystkich najbardziej podoba mi się jednak K750i.

Dzięki wszystkim za propozycje :slight_smile: