Chciałbym kupić psp przed zakupem PS3

Witam
Tak jak w tytule chciałbym zrobić i zastanawiam się
czy się nie rozsypie czy lepiej serie 2xxx czy jednak 3xxxx tak tylko pograć sobie wieczorem
i w pociagu np… nie oczekuje fajerwerek I nie bede na tym szalał bez neta bez filmików , widać jaka to jakość, ale czas mi zleci i wiecie zabawie się nieco :stuck_out_tongue_winking_eye:
(telefon android zero frajdy)… z miejsca brałbym GTA:VSC GTA:LSC

Pytanie do was :

  • używane modele ile trzymają na baterii ??

  • który NFS najlepszy najciekawszy na PSP

  • jaką grę akcji sanboxową jeszcze wybrać oprócz GTA i NFS …
    ja chce sobie pograć, a nie wyzywać z powodu za wysokiego poziomu TRUDNOŚCI
    lub zbyt trudnej kombinacji klawiszy
    raczej zręcznościówki littebigplanety raymany LEGO gra na czas odrzuce i nic rpg nie jestem dzieckiem nie wypada …
    Co polecacie ??
    Z góry dzięki.

Jeżeli chodzi o wybór 2XXX a 3XXX, to z miejsca bierz 3XXX. Popełniłem błąd biorąc 2004, potem plułem sobie w brodę widząc różnicę między jakością ekranu mojego PSP a 3004 znajomego. Na 2XXX każda szybsza akcja to jedno wielkie rozmazanie.
Moje PSP trzyma pewnie coś koło 3-3,5h, ale to zależy od ogrywanej gierki.

Może autorowi wpisu nie pomogę, ale powiem że również interesuje się zakupem PSP. Czasem mam ochotę usiąść i pograć w coś mobilniejszego, jednak nagrzewający się metalowy telefon (SGS6) oraz sterowanie na ślepo w dotykowe klawisze to porażka.

Co do samych gier to mi na PSP dawno temu dobrze grało się w Fifę - a też nie lubię na odstresowanie po ciężkim dniu wrzucać sobie bóg wie jak mocno wymagających gier.

Napisałem że z góry interesuje mnie GTA tam są kwadraciki znczy brak antyaliasingu zapewne 64mb ram to za mało jednak że zobaczyłem też screen Lary Croft Tomb Raider: Anniversary
ona tam jest wygładzona
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=125018
Nie rozumiem dlaczego nikt nie wygładził GTA:LSC

Druga sprawa NFSY na PSP mają tak jakby wersje specjalną nie jest to nawet 70% tego co znamy HOT PURSUIT / CARBON / MOSTWANTED mają dopiski do nazwy i zakładam że to nie jest to samo … a mogło by przecież być to samo - tylko port a nie wersja okrojona !

Wiesz co zależy jaki posiadasz sprzęcik, jak ekran duży to chętnie bym GTA:San Andreas spróbował i co to jest ? 100% gra przeportowana bez żadnych cięć I TO ROZUMIEM podobno nawet poprawili FX GRAFIKĘ specjalnie i co ramy nas w smartfonach ratujo ? 1giga ram 4 giga ram przecie układ graficzny ten sam … nie kupiłem tego - trzeba płacić za taki port no i czekać aż ściągnie te 1,5GB ze sklepu, więc zrezygnowałem i nawet bonus z sieci za przeniesienie numeru nie ułatwiłby pobrania, do takich plików tylko WIFI.

Czy ktoś już opatentował podłączanie PowerBanka to konsoli PSP ^^ tylko kabelek z odpowiednią wytyczką i gramy o wiele dłużej