Chciałbym przetestować niedziałający skrypt PHP

Proszę o garść informacji, chciałbym przetestować niedziałający skrypt PHP na serwerze XAMPP, czy możliwa jest pomoc zdalna ?

w jakim sensie chciałbyś przetestować?

Jest wgl jakaś opcja pomocy na forum, która nie była by zdalna?? Zainstaluj tego xampp i wrzuć ten skrypt do htdocs i apache samemu wskażę ci przecież błędy.

No, mam ten skrypt w tym folderze i co robić dalej ?

Apache działa.

Jeśli apache ma zainstalowane php wpisz w url przeglądarki localhost.

No i jestem pod http://localhost/xampp/, wszystko działa za wyjątkiem usługi Tomcat, ale jak przejść do własnej strony, gdzie jest skrypt ?

Najprościej w folderze htdocs (czy jakoś tak), masz wywalić wszystko co tam jest i wkleić swój skrypt (nazwany index.php)

Zrobiłem tak, i co dalej ?

Jeśli działa to powinno ci wyświetlić efekt jego działania etc. Bez dalszych informacji nie da rady nic więcej powiedzieć :slight_smile:

Jak to sprawdzić, jak go odnieść do mojej stronie, w jakim katalogu XAMPP pliki mojej strony www powinny się znajdować ?.

Czy próbować przez stronę www na serwerze friko ?

Wszystko jedno, xamp to właśnie taka paczka serwerowa. Przecież już ci napisałem htdocs. Jeśli coś na twojej stronie nie działa to powiedz co, daj kod i z pewnością wyjdzie cię szybciej niż szukanie błędów samemu :slight_smile:

Napisałeś, żeby wszystko usunąć z foderu htdocs, czy plik index.php ma być razem z plikami mojej strony www w folderze htdocs ?.

Podaj maila to prześlę plik kontakt.html z kodem, ten plik index.php poprzednio nazywał się wyslano.php

Dodane 18.02.2012 (So) 10:13

Czy plik index.php ma być razem z plikami mojej strony www w folderze htdocs ?.

Ten plik index.php poprzednio nazywał się wyslano.php

Podaję kod :

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:

Wpisz Twój E-mail:

Wiadomość:

style=“width:500px;”>