Chcialbym ulepszyc mój komputer

Już od dłuższego czas chce ulepszyć mój komputer, lecz nie wiem za bardzo jak wybrać. Planuje wydać około 1000zl może do 1500zl. Posiadam obudowę Zalman Z11 Plus ( na ten moment nie używana) , procesor Intel® Core i5-2320 CPU @ 3.00GHz ($CPUs), ~ 3GHz, kartę graficzna NIVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost. Oryginalny model tego PC jest Lenovo H430, i jeszcze 8 giga ramu. Komputera używam głownie do grania. Chciał bym kupić nowa płytę główną i procesor, tylko nie wiem jakie wybrać, jakieś propozycje. Z góry dzięki za pomoc. 

Skoro priorytetem są gry, to na twoim miejscu pomyślałbym nad zmianą karty graficznej.

@Zeus123

 

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

skoro procesor jest ok, nadal chcial bym miec nowa plyte glowna, iz mam nowa abudowe ale plyta nie wejdzie. Zasilacza ci teraz nie moge powiedziec bo nie mam czym otworszyc dopiero jutro.

 Mam angielską klawiaturę ale postaram się coś z tym zrobić.

1920 * 1080

Alpine JSP-700P12P

700W