Chcialbym zrobic format bez plytki

                                                                                                                      Dzien doby

Tak jak w temacie chcialbym zrobic format poniewaz od pewnego czasu nie moge wlaczyc komputera bo gdy wlaczam to pod koniec resetuje sie automatycznie oraz pojawia sie niebieski ekran.Nie mam plytki ani nie moge wlaczyc komputera moge tylko wejsc do biosu i tyle prosze o pomoc i jestem w tym zupelnie zielony wiec prosze mi tlumaczyc powoli i latwo,

Urządzenie kupiłeś z preinstalowanym systemem? Jeżeli tak to zajrzyj do instrukcji jak przywrócić system do stanu fabrycznego z partycji recovery.

Jeżeli system kupowałeś osobno, a mimo to nie posiadasz płyty z systemem, pożycz nośnik i zainstaluj z wykorzystanie swojego klucza licencyjnego.

http://windows7forum.pl/formatowanie-dysku-bez-plyty-instalacyjnej-29783-t

Komputer byl kupowany z 10 lat temu nie wiem co to oznacza preinstalowanym. Co to nosnik ? i gdzie mam ten klucz licencyjny bo nie wiem gdzies na komputerze w jakis papierach czy na jakies plytce sorka ale nie wiem zupelnie nic o formatowaniu.

 

Inaczej mówiąc, system zainstalowany fabrycznie przez producenta.

 

Krótko mówiąc - płyta z systemem.

 

Klucz powinieneś mieć na najklejce licencyjnej (COA).

Obawiam się jednak, że i tak samodzielnie nie poradzisz sobie z reinstalacją systemu dlatego poproś o pomoc kogoś z najbliższego otoczenia.

szkoda bo tylko u mnie brat to umie ale on ma nauke i mowi ze nie ma czasu :confused: a czy moge bez tego nosnika tylko z pendrajva bo moj brat tak robil ze usuwal wszystko z komputera znaczy cos tam klikal i komputer wszystko usuwal system windowsa pliki ogolnie wszystko pozniej wkladal pendrajva i troche poklikal i wszystko gotowe moze w taki sposob ale nie pamietam co on tam naciskal a w internecie nic nie ma moze ty wiesz ?

 

 

Ale tutaj sobie żartujesz, prawda? Podejrzewam że nawet nie szukałeś.

klik