Chciałbym zrobić stronę internetową

Chciałbym zrobić stronę internetową. Poprosiłbym o najłatwiejszy sposób zrobienia strony. Wiem że istnieją takie strony, dzięki których można robić strony takie jak ubf, albo streemo. Ale denerwuję mnie to jak strona nazywa się np : blablabla.(ubf).pl albo blabalbla.(streemo).pl. I jeszcze jedno, wiem że to może być nie możliwe, że chyba mogą to robić tylko profesjonaliści, ale chodzi mi o takie coś, żeby ludzie się rejestrowali i mogli sobie wykupić np : premium konto i żeby kasa szła na moje konta np : paypal. Nie jestem pewny, ale może to możliwe, ponieważ mam dobry pomysł na stronę i jestem pewny że dużo osób by się rejestrowało. Proszę o pomoc. :slight_smile: z góry dzięki

Możesz sprecyzować o co ci dokładnie chodzi? Jeśli nic nie wiesz o pisaniu stron to albo się do tego nie zabieraj, albo poszukaj kursu (na początek) HTML.

Tworzenie stron nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Jeśli jesteś ambitny to zainteresuj się kursami HTMLa i CSSa. W celu stworzenia mechanizmu do rejestracji potrzebna już będzie znajomość PHP. Wszystkie te kursy pomoże odnaleźć Ci Twój największy sprzymierzeniec - Pan Google.

Źle się porozumieliśmy, nie jestem zielony jeżeli chodzi o html. Umiem zrobić stronę w notatniku i wgl, ale chodzi właśnie o te konto premium.

OTy - kosmos.

Najłatwiejszą metodą jest zainstalowanie na serwerze prostego CMS’a :slight_smile: I strona gotowa…