Chciałbym zrobić stronę internetową

(Robert090) #1

Chciałbym zrobić stronę internetową. Poprosiłbym o najłatwiejszy sposób zrobienia strony. Wiem że istnieją takie strony, dzięki których można robić strony takie jak ubf, albo streemo. Ale denerwuję mnie to jak strona nazywa się np : blablabla.(ubf).pl albo blabalbla.(streemo).pl. I jeszcze jedno, wiem że to może być nie możliwe, że chyba mogą to robić tylko profesjonaliści, ale chodzi mi o takie coś, żeby ludzie się rejestrowali i mogli sobie wykupić np : premium konto i żeby kasa szła na moje konta np : paypal. Nie jestem pewny, ale może to możliwe, ponieważ mam dobry pomysł na stronę i jestem pewny że dużo osób by się rejestrowało. Proszę o pomoc. :slight_smile: z góry dzięki

(Jacop96) #2

Możesz sprecyzować o co ci dokładnie chodzi? Jeśli nic nie wiesz o pisaniu stron to albo się do tego nie zabieraj, albo poszukaj kursu (na początek) HTML.

(flaszer) #3

Tworzenie stron nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Jeśli jesteś ambitny to zainteresuj się kursami HTMLa i CSSa. W celu stworzenia mechanizmu do rejestracji potrzebna już będzie znajomość PHP. Wszystkie te kursy pomoże odnaleźć Ci Twój największy sprzymierzeniec - Pan Google.

(Robert090) #4

Źle się porozumieliśmy, nie jestem zielony jeżeli chodzi o html. Umiem zrobić stronę w notatniku i wgl, ale chodzi właśnie o te konto premium.

(Monczkin) #5

OTy - kosmos.

(Kloc221) #6

Najłatwiejszą metodą jest zainstalowanie na serwerze prostego CMS'a :slight_smile: I strona gotowa...