Cheaty do ET

Ma ktoś cheaty do Wolfenstein Enemy Territory? Jak zrobić żeby automatycznie pojawiły się napisy - czas do wybuchu np. bariery? przykładowo: Pozostało 30 sekund do wysadzenia w powietrze 1 bariery

to nie cheat,do tego jest legalny darmowy program,na przykład dyno counter

w sęsie automatyczne celowanie czy chcesz se sam pograć i załączyć nieśmiertelność itp ??

może być też dynowatch, polecam także et minimalizer pozwala na zwinięcie gry. jęsli chodzi o cheaty to wile serwerów tego zabrania natomiast dozwolone sa skrypty . np po strzale snajpera celownik pozostaje mu na miejscu dościągnięcia z serwisów gry ET

Czitowanie to najgorsze lamerstwo jakie może być… skończcie :[

Polecam program MaxCounter :google:

Nie wiecie czy może istnieje program do wykrywania czy któryś z graczy na danym serwerze nie używa czeatów albo np. aimbota??? Pytam, ponieważ zdarza się mi wejść na jakiś serwer, na którym jest gracz, który zachowuje się jak idiota… Biega bez celu po całej mapie, nie wykonuje zadania, nie potrafi pokonać prostych przeszkód terenowych. Można by pomyśleć, że pierwszy raz siadł przy PC’cie… ale jak pojawi się przeciwnik, celownik od razu wskakuje na cel, trzy strzały i jestem martwy. Bardzo mnie takie coś ******* :x :oops: … :evil: IRYTUJE :evil: :lol:, bo ja zawsze gram fair i nigdy nie stosowałem takich trików. Był bym bardzo wdzięczny za pomoc…

=================

Panuj nad językiem.

Monczkin.

wchodzisz na spectacor i oglądasz jak gra …

Off-topujac , zamiast szukać cheatow zajrzyj tutaj

nocheatpl0.gif

W gry multiplayer gra się aby pokazać swoje umiejętności ! a nie żeby używać wspomagaczy. Oby wszyscy tacy psełdo gracze dostali globalnego bana !

Góral105 Jak ci się nie podoba ta gra to zajmij się może czymś innym. Robieniem bałwanków z kasztanów albo origami. Nie myśl nawet o tym bo przez takich jak ty, inni (czyt. uczciwi gracze) muszą cierpieć pózniej. Wyluzuj chłopie. Dał ci syaoranv linka? Skorzystaj !

closed.gif

Cenzura mnie dopadła… Trzeba “panować nad językiem” :!: … więc zmnienię to co zostało “krzywej” wygwiastkowanej, na poprawne politycznie “irytuje”.

Przepraszam wszystkich nieletnich użytkowników forum. Mam nadzieję, że nikt nie doznał trwałego (ani nawet chwilowego) urazu na psychice . W chwilach uniesienia bywa że się mi coś wymsknie… :oops: :oops: :oops: :lol:


Pozdrawiam Monczkina

T. K.

W google sobie wyszukaj ETminimalizer przydatne mocno, to z dynamitem już średnio.Spawntimer jest chyba nielegalny.Botów nie próbuj -.- nienawidze botów.

A może jakby można spytać(może offtop, ale ważny :stuck_out_tongue: )

Wiem o co chodzi z komendą pb_kick 01 ale jak się sprawda listę? !listplayers nie działa,

Pisząc tą wiadomośc sam pokazałeś jaki jesteś pr0

Przez widać że Góral pomylił pojęcia i chodziło mu o program do odliczania wybuchy dynamitu.

A wy odrazu hax hax…

Najpierw przeczytajcie a później coś piszcie.


@loool

/pb_plist

dobra zamknijcie ten temat. w ET sie nie czituje a kto czituje ten lama :-x śmierć cziterom, lamerom i Spawn killerom :twisted: pozdr dla wszystkich co myślą podobnie