Cheaty w CoD4 Multi

Mam pytanie, czy spotkał się już ktoś z cheatowaniem w multiplayerze w CoD4 ? Niechcę wiedzieć jak się to robi tylko czy jest to już możliwe i czy można to jakoś wykryć ? Najprościej byłoby włączyć Pankbustera ale sęk w tym że musi być wyłączony.

Nie jestem pewien ale chyba chodzi o piracki server czyż nie?? jeśli się mylę to sorix.

Sęk w tym, że kolega ma pewnie pirata :slight_smile:

Człowiek zadaje proste pytanie a odrazu inni próbują dopisać do tego historie.

Gra oryg. stawiam serwer na osiedlowej sieci LAN. Jest kilku-kilkunastu graczy ale niektórzy proszą o wyłączenie Pankbustera bo są “kickowani” z gry. Więc pytam czy jest możliwość wykrycia czy cheatują i czy w ogóle da się, bo gra dopiero co wyszła. Już teraz jasne ?

Są kickowani za brak oryginalnego cd-keya.

PB przy weryfikacji cd-keya wyrzuca tych którzy jadą na piracie, innego wytłumaczenia nie ma.

Wszystko jasne ?

btw // innego zabezpieczenia do CoD4 przed cheatami niema, jest tylko PB.

Nie chcę się wymądrzać (nie mam jeszcze CoD4), ale w przypadku innych gier podczas gry w sieci LAN oryginalność klucza nie była sprawdzana, można było grać na jednej kopii gry. Jeśli tak jest i w przypadku CoD4, to chcą oszukiwać. Innego zabezpieczenia poza PB faktycznie nie ma.

Cheaterom Mówimy zdecydowanie “NIE”

Hm…a czy wy macie aktualizacje PB bo ty może masz a oni nie mają i na odwrót :slight_smile:

Spotkałem się niestety wiele razy, z tym że ktoś miał cheata - np. Aimbota, dzięki któremu zrobił ponad 100 headów pod rząd (na serwie z włączonym PB!). :smiley:

PB jest często utrapieniem graczy, którzy grają fair (kickuje bez powodu), jednak aktualizacja PB zazwyczaj pomaga :slight_smile:

PB chroni jedynie przed cheaterami, nie przed nielegalnością gry…

Oczywiście, że się spotkałem. Sam bardzo długo grałem z cheatami takimi, jak aimbot, wallhack itd, które nie były wykrywane przez PB, więc jest to i tak marne zabezpieczenie.

Bardzo często spotykam się z cheaterami. Jednak dosyć często PB ich wywala. Jednak ostatnio widziałem takiego gościa: gdy w niego walisz - nic (pewnie god hack). Serwer był z PB (więc pewnie miał też PB hacka). Pod koniec gry miał statystyki: 369 zabitych - 0 śmierci. Przyszedł admin i dał mu bana :stuck_out_tongue: