Chelsea - Barca czyli klasyk Ligi mistrzów

Jak nastroje po meczu?

Ja mimo, że jestem kibicem Barcy to uważam, że Blaugrana zaprezentowała się fatalnie a to że gra w finale to tylko dzięki ślepemu arbitrowi, który wczoraj zabił sportową rywalizację.

Sędzia coś nie tego :stuck_out_tongue: ale mecz mi się podobał bramki były przepiękne :smiley:

Też byłem ze Barca

balack mnie rozwalil tym swoim zachowaniem widok niemca z porażka na twarzy bezcenne

Hahaha jak widziałem jak biegł za sędzią to myślałem że nie wytrzymam

Ja jestem załamany jak to mogli przegrać a sędzia szkoda gadać

No i dzieciak mnie rozwalił na końcu

Wierny kibic :smiley:

Oglądając mecz zastanawiałem się nad tym, czy nie powinni wprowadzić drugiego sędziego w pole :smiley:

Kibicowałem Barcy, ale tak jakoś średnio grali, dużo niecelnych strzałów, chociaż co się dziwić, dobrze Chelsea też grała, więc kryci byli bardzo dobrze

Barca mnie rozczarowała, miała baaaaardzo dużo szczęścia!

Ten norweski sędzia to jakaś totalna klapa UEFA.

Dwa najciekawsze momemty :

  1. Anelka przewracjący się o własne nogi - co za kaleka - a rywal dostaje czerwona kartkę - mam nadzieję, że mu ją anulują.

  2. Widok wściekłej mordy Ballacka - faktycznie widok bezcenny - mam nadzieję, że UEFA solidnie ukarze tę przebrzmiałą gwiazdeczkę.

A finał - marzenie - tylko komu kibicować …

Jestem rozczarowany! Jestem wiernym kibicem Chelsea! ale to co nam wywinął ten Henning to poprostu masakra! barca w niczym nie zasłużyła na finał! u siebie nie umieli rozbić obrony cfc a na SB posłużyli się 12 zawodnikiem - sędziom! karnych powinno być 2 na 100% i dodatkowe 2 po których niebyło by kontrowersji, a więc ślepy norweg nie podyktował 4 rzutów karnych!

Ja też byłem za Barcą. Z tego co ja zauważyłem to powinien być tylko jeden karny! A reszta tak jak wszyscy wiedzą że Chealsea umie symulować i udawać. Niestety trafili na Barce która nie bała się wejść ostro ale czysto na polu karnym i chcieli coś wymusić. Zresztą odgryzła się Barca za brutalną grę w pierwszym meczu! (Zresztą ponoć angielski futbol jest twardy) tak mówią jak Anglicy śmiało odbierają piłkę A bramki naprawdę były bardzo ładne! PS skoro taki zespól nie potrafił wykorzystać takich 100% sytuacji to niech mają pretensje do siebie!

Nie ma co całej winy zwalać na sędziego … Wiadomo, że popełnił kilka karygodnych błędów (w tym nie podyktowanie co najmniej 2 karnych dla Chelsea)

Chelsea miała o wiele więcej okazji na strzelenie 2 bramki … jednak brakowało celności i opanowania. Widać, że emocję wzięły górę.

Barcelona grą w obu meczach półfinałowych nie zasłużyła na grę w finale. Chociaż bardziej niż Barcy nie lubię Man U (jak to na kibica CFC przystało :P) to jestem niemal pewny, że jeśli barca nie poprawi swojej gry to Diabły wybiją im piłkę z głowy.

Carefree

Chelsea znakomicie ustawiona, taktyka =D> Barcelona od początku z Eto’o na lewym skrzydle, Messim na środku :expressionless: Pep chyba za długo nie rozmyślał nad taktyką. Karny po ręce Pique ewidentny, reszta - bym sie kłócił :smiley:

Absencje zrobiły swoje. Yaya na środku nie za bardzo sobie radził z Drogbą. To samo Busquets - stoper drużyny, podawał do tyłu, reszta to straty.

Zero prostopadłych piłek do Eto’o. Chelsea to nie Real.

Zasłużyliśmy na awans w przeciągu całego sezonu, na pewno nie meczem na SB.

:hahaha:

PS. ‘Fucking disgrace!’ :roll:

ja stawiałem na barce ale w rewanżu fatalnie grali sędzia miał kilka ważnych dla meczu pomyłek ale Iniesta dał awans barcelonie w 93min.Bardzo się dziwiłem bo gdy wszedłem na polską stronę chelsea to nigdzie nie pisali o błędach sędziego byłem bardzo zdziwiony :o

Wielka barca a fuksa mieli i tyle! Żal mi trochę chelsea;/ ale co tam głupi ma zawsze szczęście.

A w finale to już barca na bank przegra:)

Teorie spiskowe wygłaszane przez dziennik sugerują, że UEFA chciała uniknąć kolejnego angielskiego finału (dzień wcześniej znalazł się w nim Manchester United - przyp. red.) i zrobiła wszystko, by Chelsea nie uzyskała awansu. Smaku tym domysłom dodaje nie najlepsza postawa sędziego, Toma Henninga Overbo, który kilka razy podejmował kontrowersyjne decyzje, które zdaniem kibiców mocno skrzywdziły “The Blues”.

Ovrebo.

UEFA to nie Polska ‘ekstraklasa’.

Sędzia dał d%py i tyle.

Tak! I jeszcze napiszcie że sędzia strzelił za Barce bramkę! Może i nie grali za rewelacyjnie ale bramkę strzelili sami i to ładną. Sędzia im w tej bramce na pewno nie pomógł!

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,UEFA- … caid=17fdd

No ale tam pisze że strzelił terry