Chelsea F.C vs F.C Barcelona

No więc co sądzicie o tym meczu… Ja jadnak sądzę, że będzie remis 1:1. CZekam na wasze opinie :slight_smile:

2:1 dla BARCY!! :mrgreen:

gole: Messi i Ronaldinho oraz Szewchenko

Ja myśle, że Barcelonie na Stamford Bridge wystarczy remis 1:1 żeby Ich dobic na Camp Nou - Takie jest moje zdanie :mrgreen:

Pamiętacie ten gol z miejsca Ronaldinho?

Dziś będzie podobnie :wink:

Błażej dokładnie! Jak mógłbym tego nie pamiętac… :shock:

Pozdro :!:

:slight_smile:

Nie widzę Czelsi w tym meczu. Choć kocham Real, to surowo typuję na Barcelonę. 0:3.

Grają z Hilario na bramce. Grają z obroną, która już na pewno nie jest tak pewna.

Ci z Katalonii grają bodajże bez Eto’o, będzie jednak ciężko dal niej…

Myśle, że będzie remis.

Wynik to jednak nie wszystko, liczą się emocje!

Mam nadziej, że ich nie zabraknie!

A ja tam stawiam na Chelsea. 2:1

Barca nie gra tak dobrze w tym sezonie.

6:0 dla barcy :twisted:

Barca wygra! Barca jest najlepsza! Błażej kto może go nie pamiętać! Ronnie, Messi, Eto’o rulezzz! Tylko szkoda, że Samuel ma kontuzje. Pewnie wyjdzie Gudi albo Saviola! Barca win! !Visca el Barça! JEDNA MIŁOŚĆ, JEDEN KLUB -FC BARCELONA AŻ PO GRÓB! Obstawiam 3:0 dla Barcy!

Gole:

R10

Messi

Saviola!

To będzie nudny mecz… jedna… może dwie bramy…

ee z barca nigdy niema nudnych meczy 8)

3 : 1 dla Chelsea :twisted: :twisted:

3:1 ale dla Barcy 8)

kocham chelsea ale niedadza rady bez cecha , a barcy nietrawie bo gra tam pseudo gwiazda ronaldinio xD

W Chelsea będize dzisaij bronił Hilario?

tak 3 rezerwowy :frowning:

Dla was ciekawy mecz to tylko jak wpadnie 10 bramek.

Może nie wpaść żadna ale będzie akcja za akcją, walka o każdym cm. boiska, i będzie ciekawszy niż ogląalimyśly 10 nuudnych bramek.

Nooo, już widzę akcję za akcją ze strony wyrachowanej Chelsea i walkę o każdy centymetr boiska np. ze strony Ronaldinho, który po stracie piłki śmieje się jak do sera, zamiast o tę piłkę walczyć.

Powiem wam, że ten mecz ani mnie ziębi, ani grzeje. Taki hit lansowany przez media.