Chętni do gry w PUBG Lite?

Jest ktoś chętny, do wspólnej gry w PUBG Lite? Od 10-ego października, gracze z Polski mogą pobierać klienta i grać. Mój nick w grze: ThePaul7

PS. Od biedy czasami można zagrać w PUBG Lite: https://lite.pubg.com/
PS2. :stuck_out_tongue: Gra jest w fazie Open Beta.

Siema. Chętnie spróbowałbym tego PUBG Lite. Możesz w skrócie powiedzieć czym się różni od PUBG? Jeszcze wciąż gram w CS1.6 ale scena jest niemal martwa i chętnie przerzuciłbym się na jakąś taktyczną strzelankę w nieco nowszym wydaniu. CS:GO odpada i myślałem właśnie o PUBG. Jest tam coś w stylu firendsów? Dużo ludzi grywa? Jak rozumiem Lite jest darmowe? Poza nickiem można się jakoś odnaleźć w grze?

Cześć,

chętnych nie brakuje w grze, gra żyje i ma się dobrze. Wg. twórców gry, Lite niczym ma nie różnic się od oryginału. Lite jest darmowe, owszem jakieś mikropłatności są, ale to normalne i nie psuje zabawy.

Nie rozumiem.

Raczej tak.

Polecam zajrzeć tutaj: https://www.ppe.pl/news/138109/pubg-lite-za-darmo-w-polsce-jak-grac.html

Tak żeby się dodać i widzieć kiedy się gra, czy zapraszać się do gry i tak dalej.

Ściągam już.

Nie wiem czy tak to działa, mało siedziałem w grze, to jest jeszcze do sprawdzenia. Ściągniesz, wejdziesz do gry, spróbuj mnie znaleźć po nicku.

Ok, mniej więcej ogarnąłem jak Cię dodać. Teraz jesteś offline ale może innym razem. Bywam dostępny do gry w pon, śr, pt: 16-23, wt, czw 19-23 i weekendami.

Wysłałeś zaproszenie czy coś w grze? Nic nie mam, żadnej informacji. Jak Ciebie znajdę? P8d jakim nickiem.

Ja Cię widzę. Raz widziałem Cię online ale grałeś akurat. Gram pod nickiem Sheaker. Jak na razie do komunikacji głosowej używam steama bo gram z kolegą, który też ma steama, a tam jakość głosu była znacznie lepsza. Może Ty też dasz radę steama użyć do tego (żeby zagrać we trzech)?
Dziś już jestem po kilku meczach, więc nie będę grał ale jutro mniej więcej na 20 jestem mówiony z kumplem M4yki na kolejnych kilka meczów. Zapraszam.

Dzięki, może na dniach gdzieś tam meczyk “pykniemy”. Ostatnio to i ja nie mam czasu, albo ochoty na gry.

Też szukam kogoś do gry zapraszajcie śmiało nick KuMpleX. Pozdrawiam i wesołych świąt

Nie mogę cie zaprosić mój nic to TouchuDie zapraszać bo na Polaka jeszcze nie trafiłem

Ponoć muszę być online, żebyś mógł mnie dodać. Inaczej się nie da zaprosić. Może kiedyś to zmienią. Ostatnio prawie w cale nie gram w pubg.

chciałbym zagrać