CHIEFTEC 450W - czy to dobry wybór

Witam.

Zastanawiam sie na kupnie nowego zasilacza CHIEFTEC 450W

http://www.allegro.pl/item213202342_chi … ratis.html

Czy to dobry wybur

lepiej amacrox 450

dobry, ja nigdy nie narzekałem na chiefteca 360W służył mi ponad 2 lata - bezawaryjne, jednak że za 160zł kupisz coś fajniejszego i wydajniejszego:

http://www.allegro.pl/item214554171_ama … dz_gw.html

W trakcie zastanawiania się przejrzyj ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … i+zasilacz

:o

zły ten zasilacz nie jest, ale dosyć głośny podobno… za niższą cenę dostaniesz amacrox ax450pnf ;]

zważywszy na średnicę wiatraka (widocznego na zdjęciu) to pewnie nie jest głośny. solidniejsze wykończenie kabli (+ na korzyść Chiefteca)

12cm normalka w nowych zasilaczach ;] pewnie głośny nie jest, ale za mniejsze pieniądze amacrox ax450pnf ;]

a chwilę wcześniej

:P:P:P :x

tak gdzieś czytałem w necie, dla jednego głośne nie jest dla drugiego jest ;] dla mnie głośny jest mój wentylator na procu a dla mojego kolegi jest cichutki bo jego chodzi jak kosiarka :mrgreen: sorka za zamęt i tak :oops:

Może jest głośny może nie ale w każdym razie to nie to co już kiedyś było chieftec troche się skiepścil

A po za tym ten 450W ma słabszą 12V od amacroxa ;]

Ja mam Chiefteca 450 W. Wcale nie jest głośny, jak narazie nie mam z nim problemów. Musisz wybrać Chieftec-Amacrox. Ja mam Chiefteca ale jednak troszeczke większy plus daje na korzyśc Amacroxa :slight_smile:

Mi dzisiaj (j.w ktoś dal link) forumowicze doradzili Amacroxa którego będę brał :slight_smile: Myślę że też możesz na niego wyłożyć pieniążki :wink:

Chiefteci wyją-sprawdzone na 100%-wiem bo mam. A ta ich regulacja obrotów to wielka lipa.

Więc brał bym Amacroxa

U mnie nie wyje bo wiatraczek przez 80% czasu nie pracuje- nagrzeje sie potem 5 min pracuje i tak co godzine po 5 min roboty (mam szefa 450W to wiem :stuck_out_tongue:

Ja też mam i wcale NIE WYJE :confused:

Wyje nie wyje jest rozrzut lub inne odczucia, zwykle wentyl pracuje na 3000 rpm, Amacrox ma więcej na +12, 29A, Chieftec 450 25A tyle samo ma np Amacrox 350W (AX400) + w każdym Warriorze jest wentyl Yate Loon, ta firma robi bardzo dobre wentyle.

W moim modelu GPS 400AA od włączenia chodzi na max obrotach. Więc albo coś jest skopane albo ten model im nie wyszedł. Ale rozmawiałem z innymi osobami co maja te same zasilacze i mówią że też im wyje od momentu włączenia kompa.