Chieftec 500W- Czy to dobry zasilacz?

A więc już nareście zamowiłem kompa tylko jest jeden problem. Zasilacze typu Enermax czy Be-Quiet kosztowaly 380zł+

Konfiguracja kompa:

P5E X38

E8400

Asus 8800GTS 512

250 GB seagate 16 cache

Corsair 2GB 800mhz cl4

Najbardziej martwi mnie zasilacz Chieftec 500W. Czy to dobry zasilacz i czy będzie pozwalał na OC procka i karty graficznej?

Tak Chieftec robi dobre zasilacze …

Ja się sugerowałem ceną i chciałem wziąść dobry zasilacz za 300+zl . A teki Chieftec kosztuje 200zl ;/ a te klasy Enermax,Seasonic, Be-quiet kosztowaly 380/450zl ;/ To przekroszyło mój budżet.

To trzeba było wziąć OCZ StealthXstream 600W SLI :stuck_out_tongue:

Ostatnia rzecz, którą powinieneś się sugerować, jest cena. Jakby ktoś ci chciał sprzedać długopis za 1000 złotych, to byś kupił, bo na pewno dobry? :stuck_out_tongue:

Sugerowałem sie ceną jesli chodzi o Chiefteca. Reszta wiem że dobra no ale 500W za 220zł troche mnie przestraszyło ;p

To zanim kupisz zasilacz, zaglądaj tutaj:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

corsaira bierz i tyle, np vx550 jeśli nie chcesz bardzo dużo wydać.

Za pózno już zamówiłem ;p a pozatym Corsair’ow nie sprowadzaja :evil: Chciałem na początku wziąsc tego 520W ale i tak by mi nie starczyło:(

A to szkoda w komputroniku mają zwykle od ręki i w sumie najtaniej porównując z innymi sklepami.

A i vx 550 jest tańszy od hx520 bo nie ma odpinanych kabli.

tego kompa ciągnąłby nawet modecom mc-400, nie mówiąc już o tym korsarzu :]

Nawet z oc? ;p

Wymyślacie z tymi zasilaczami. Ja od ponad roku używam iboxa, moi kumple po kilka lat mają iboxy i nigdy żadnyh problemów nie miałem, a nawet sprzęt nieźle kręcę na tym zasilaczu.

Ta jakaś obsesyjna fala nagonek na zasilacze jest chora i tyle.

Gratulacje podkręcania na tak syfiastym zasilaczu przecież to jest hardcore już liczą czas te iboxy tak więc nie zdziw się że pewnego pięknego dnia poczujesz zapach spalonych podzespołów a ten zapach jest nieprzyjemny i że komp już nie odpali.

Widziałem już 10 kompów spalonych przez zasilacze marki ibox.

Dobry