Chiński chwast wdarł mi się na Facebooka

Tak jak w tytule. Dzisiaj wszedłem na swojego emaila i zobaczyłem maile od Facebooka po chińsku i wklepałem je w tłumacz i było coś takiego “Dziękujemy za doładowanie 120Y” I jeszcze pare innych maili. Teraz zauważyłem że ktoś z mojego facebooka tworzył oferty na temat jakiś kurtek i je promował (Chiński zrobił sobie fanpage na moim koncie). Co moge zrobić w tej chwili? Hasło zmieniłem, i teraz całe fb mam chińskie (Jak coś to jest to moje 2 konto także sie nie martwie)

https://www.facebook.com/全球shopping-102949784509228/?tn-str=k*F To jest ten fanpage

Mam ¥18,78 na koncie aktualnie. Od 18 listopada dostałem 9 transakcji o łącznej wartości 900¥. Powinienem usuwać konto?

Ktoś robi biznes z Twojego konta. Po zmianie hasła dalej jest tak, jak przed zmianą?
Pisz do supportu Facebooka. Może doczekasz się odpowiedzi.

Na dodatek mam dane tych ludzi, którzy sprzedają te chińskie ścierwo na moim Facebooku. Mimo zmiany hasła dalej są na koncie. Już sprzedali około 50 rzeczy z mojego konta. Około 10 osób pisze do mnie na minute.

Dobra. Tymczasowo teraz zamknąłem moje konto Facebook. Co mam teraz zrobić? I jescze mam takie pytanie. Czy ci goście z Chin będą mogli sprzedawać rzeczy z mojego konta, nawet jak jest dezaktywowane? Dodani oni są jako “współzałożyciele”

PS: Hasło na maila też zmieniłem.

Najgorsze będzie, jak się okarze że okradali niewinnych ludzi

Niestety, nie moge usunąć strony, ale za to pousuwam im posty na tej stronie. Okazało się że aż 6 osób założyło ten fanpage

EDIT: Jednak nie moge nawet usuwać, pozostało mi tylko usunąć konto, na którym są środki na reklame

Zbysiu, ty nie do nas pisz tylko do administracji facebooka. Tutaj nikt ci w problemie nie pomoże. To poza naszą irusdykcją

Gdzie sie pisze do administracji Facebooka?

https://www.facebook.com/help/

Dzięki, tak zrobie

Ale tu nigdzie nie ma pudła, do wpisania powodu.

To wpisz powód gdzieś do pola opisu i najwyżej dobierz najbliższy z listy wyboru o czym chcesz pogadać z pomocą Facebooka.

Opcjonalnie na twoim komputerze jest jakiś trojan / keylogger i oni wychwycili nowe hasło na etapie jego zmiany lub logowania na felernym PC (jak zmianę robiłeś z innego PC i koniecznie musiałeś się logować na niesprawdzonym systemie pod kątem że ktoś cię monitoruje).

1 polubienie

To tylko jedna z możliwości. Z reguły stosuje sie programy typu Facebook auto cracker lub facebook password finder

Poczyta,j może coś pomoże. Czy to jest aktualne nie wiem bo już dawno nie mam tam konta.

1 polubienie