Chińskie-drzwi-antywłamaniowe


(folusek) #1

Zastanawia mnie z ciekawości czy ludzie kupują takie drzwi ? Przecież one nie są antywłamaniowe ! a takie firmy jak np: Castorama mają po 558zł dzisiaj zauważyłem w sklepie :o

Może ktoś się wypowie jak kupił albo zna kogoś kto kupił i narzeka lub chwali...

Tu są te drzwi z Castoramy http://www.splendoor.pl/index.php?page= ... nioweID=12

Tu reklama Drzwi Chińskich :slight_smile: http://patrz.pl/filmy/chinskie-drzwi-antywlamaniowe


(Ciuci) #2

Drzwi jak drzwi za taką cenę czego sie spodziewasz?Jak dobrze wstawisz to będą, szwagier takie ma w nowej chałupie i nie narzeka.


(Danielm86) #3

drzwi jak drzwi. Sprawdz luzy tj. Zamknij na klucz i pociagnij za klamke :slight_smile: co zauwazysz? Jesli nie stac na lepsze to te sa w sam raz. Aha. Jeszcze jedno. Wazne jest czy sa to zewnetrzne czy wewnatrzklatkowe, czesto okreslane mianem zewnetrznych. Jesli wewnatrzklatkowe, to nie nadaja sie na zewnatrz budynkow, bo podatne sa na warunki atmosferyczne.


(Golden Finger) #4

master_zonk6 , na forum obwiązuje pisanie z zastosowaniem znaków diakrytycznych.

Zajrzyj pod link, który masz w swoim podpisie i zastosuj zasady, jakie próbujesz propagować :wink:


(fiesta) #5

Tyle że jak coś ci się w nich popsuje to na żaden serwis, ani na naprawę we własnym zakresie bym raczej nie liczył, z powodu braku części. Chyba że metodą chałupniczą.

A tak na marginesie to ja bym takie drzwi może do komórki na narzędzia ogrodnicze założył, a nie do mieszkania (po pierwsze ze względu na bezpieczeństwo, o względach estetycznych nie wspominając).


(ADR1991) #6

Gdyby mnie było stać na takie drzwi to bym sobie je kupił, ale mnie nie stać więc kupię porządne. Poza tym jak nie drzwiami, to można oknem.


(PaPuX) #7

Tektura antywłamaniowa :stuck_out_tongue:


(Maciejboss) #8

właśnie jak napisał kolega wyżej uważaj na sprzedawców co będą mówić ze są to drzwi wewnętrzne ,ale niektórzy dodadzą ze to wewnatrzklatkowe inni że można na podwórko dać,jednak po kilku miesiącach szczególnie zimowych farba zmienia połysk i mamy dwu kolorowe drzwi,a sklep potem wciska kit że on wszystko powiedział że nie nadają się na zewnątrz domu


(Kylo Tk) #9

Mam znajomego w Praktikerze który mówi że są ogromne ilości reklamacji tych drzwi, ale i tak schodzą jak ciepłe bułeczki. Drzwi gerdy też nie są antywłamaniowe, posiadają jedynie wkładki antywłamaniowe, za porządne drzwi anty trzeba sporo zapłacić,