Chińskie "podróbki" telefonów. Co poiwedziecie,warto kupić?

(Deminiq) #1

Witam,

co powiecie o chińskich telefonach?

Są tanie i mają dużo funkcji np takie dwa sobie wybralem :

1. http://allegro.pl/item1054776281_telefo ... a_wys.html

2. http://allegro.pl/item1061833630_s_b_t8 ... l_24h.html

Myślę nad zakupem jednego z nich. Warto?

jeszcze taki http://allegro.pl/item1061575603_c5000_ ... l_new.html :wink:

Dzięki za info

(system) #2

jeżeli TYLKO do rozmów to OK. Mają świetnie działającą funkcję dual SIM ale nic pozatym. Do niczego innego się nie nadają tylko odebrać i zakończonyć rozmowę...Pisanie na takich klawiaturach też nic przyjemnego...

(Deminiq) #3

a odtwarzanie MP3? zdjęcia? kicz??

(system) #4

kicz kicz i jeszcze raz kicz... gdyby istniał cudowny sposób na polepszenie jakości zdjęć (typu wysuwany obiektyw itp) myślisz że producenci nie zastosowali by tego w swoich telefonach??? A muzyka zdeydowanie lepiej będzie grała na poczciwym SE k750 i zdjęcia K750 też będzie robił o wiele ładniejsze niż "telefony"

(scripter1) #5

Moje zdanie: kupisz=pożałujesz.

Z tym DualSim w tych telefonach to pewnie taki sam przekręt jak w MyPhonach - 2 karty włożone ale tylko 1 może być w danym momencie aktywna (na porządnych dualsimach jak mój samsung d880 obie są aktywne naraz).

Poza tym pewno jakość rozmów audio jest straszna i pewno telefony strasznie zamulają...

To są tylko moje przypuszczenia co do możliwych wad ale pewne jest że coś co ma (niby) tyle nowoczesnych funkcji i kosztuje 190zł nie może być dobre.

(Deminiq) #6

no w sumie racja...a jaki doradzilibyście do 300 złoty? by miał mp3 aparat bluetooh <>czy jak to się pisze xD

mialem Avile ale straszny jest ;/ co poiwecie o LG cookie?

(system) #7

DualSim akurat działa w nich na dwie karty jednocześnie....Co do LG cookie dostałem go za 1 zł gdy podpisywałem umowe w playu. Miałem go 2 dni i sprzedałem za 100 zł taki sam szmelc jak ta avila. Moim zdaniem dobrym wyborem w tej półce cenowej będzie K800, jest on w miarę nowoczesny nawet jak na dzisiejsze standardy...

(Deminiq) #8

no Avila jest straszna ...zacina się...o GG już nie wspomnę ,w ogóle menu itd ;/

(system) #9

no ale czego oczekiwać po telefonie niskobudżetowym???

(Deminiq) #10

Nie wiem...dlatego też szukam alternatywy :wink:

Może chińskie są słabe ale Avila i jak mówisz LG Cookie też więc telefoniki są porównywalne

(system) #11

szukasz alternatywy?? Popatrz za jakimś PDA innymi markami ale nie chińskimi....też swego czasu szukałem "czegoś innego" i padło na Blackberry. Każdy ma swoje typy jak nie sprubujesz czegoś innego to nie będziesz wiedział co Tobie pasuje

(scripter1) #12

Ja jestem generalnie za Samsungami ale niektóre modele są mniej udane (jak avila) a inne bardziej udane (jak d880, z170, czy d600 - dość stare ale naprawdę udane, no może w z170 czasem w kieszeni bateria się rozłączała) i u każdego producenta tak jest.

Generalnie odradzam telefony z dotykowym ekranem - fajny bajer ale bywa to uciążliwe gdy próbujesz szybko pisać smsa a o graniu w gry sterowane za pomocą klawiszy można zapomnieć.