CHKDSK anulowany

Witam. Jeżeli założyłem post nie w tym Temacie który wybrac powinienem to przepraszam. Jest to mój pierwszy post więc liczę na wyrozumiałość… mój problem to automatyczne anulowanie się skanowania dysku twardego. próbowałem już w każdy możliwy sposób. Za każdym razem jest tak samo, wyświetla się początek skanowania lecz jeszcze przed upłynięciem pierwszej sekundy z dziesięciu które trzeba odczekać wyświetla się komunikat “skanowanie dysku anulowane” tak jak bym wcisnął guzik aby anulować skanowanie. liczę na pomoc bo ja nie mam już sił …

Stale zawiesza mi się komputer , mam komunikat informujący mnie bym użył CHKDSK

Odpalałem cmd następnie uzywałem komend chkdsk z przełącznikiem na f i nie pomogło. Na koniec zawsze mam komunikat " Znaleziono Błędy.CHKDSK nie może kontynuować w trybie tylko do odczytu.     A jesli pyta mnie czy volumin ma byc naprawiony podczas nastepnego uruchomienia komputera, wybieram opcję T i po uruchomieniu i tak Scandisk jest anulowany. Jakieś porady mistrzów? 

 

 

AperitiF23, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Poza tym, skoro już kopiujesz posta z innego forum, to przynajmniej popraw formatowanie.

Po uruchomieniu komputera wciśnij F8, wybierz Napraw komputer (screen), 

AperitiF23 - identyczny problem miałem…

Brakuje lub uszkodzone sterowniki dysku…

Jeśli masz więcej niż jeden dysk to odłącz inne…

pozostaw tylko systemowy… powinno pomóc…

CHKDSK uruchamiamy z jakiegoś MiniXp lub Live CD , w normalnym trybie może się nie powieść działanie

 

Niestety mam tylko 1 dysk…Nic nie pomaga

Pokaż SMART jeśli to możliwe lub jeśli nie można uzyskać dostępu do systemu to skorzystaj z narzedzi zawartym bootowalnym obrazie ISO http://www.hirensbootcd.org/download/