CHKDSK nie może kontynuować w trybie tylko do odczytu

mam panowie taki dziwny problem że po odinstalowaniu comodo nie mogę uruchomić żadnej przeglądarki internetowej, uruchomiłem w programie advanced system care 4 wyszukiwanie błedów na dysku czy coś w tym stylu i wyskoczyło to co w tytule. Było by fajnie gdybyście mi pomogli rozwiązać problem bo jest dość poważny

Checkdisk nie naprawia błędów na partycjach używanych przez system lub programy, gdyż potrzebuje do nich wyłącznego dostępu.

http://support.microsoft.com/kb/315265

Spoczko, ale problem już na szczęście został rozwiązany

To się pochwal w jaki sposób.

Odinstalowałem comodo jak się później na forum okazało (niepotrzebnie revo unistallerem). Się zaczęło - necik stracił łączność, myszka przestała reagować. napisałem o tym na forum skorzystałem z linka niejakiego matzu i zrobiłem tak: przed próbą instalacji comodo na nowo wyłączyłem avasta i się w koncu udało, następnie poszedłem za radami marsellusa i Łukasha i spróbowałem odinstalować comodo “poprzez dodaj/usuń programy” i wszystko się naprawiło. Ot cała historia która nauczyła mnie żeby antywirusów/pakietów/zapór/sterowników nie odinstalowywać revo unistallerem. :wink: Ps. w/w pozdrawiam kolorowo :slight_smile:

A tak na marginesie, to jeśli chcesz uruchomić chkdsk żeby nie było tego błędu zrób tak:

1.Wejdź w Mój Komputer

2.Wejdź we właściwości dysku do sprawdzenia

3.Daj zakładkę Narzędzia

4.Tam gdzie będzie sprawdzanie dysku daj sprawdź

5.Zaznacz obydwie opcje w okienku które się pojawi

6.Kliknij rozpocznij.

7.Dostaniesz pytanie, czy zaplanować operację na ponowne uruchomienie komputera.Zgadzasz się

8.Ponownie uruchamiasz komputer, i czekasz aż CHKDSK skończy pracę.