Chłodzenie Cpu do 150 zł

Mam nareszcie pieniądze jednak chłodzenie ,które chciałem nie jest dostępne. Wiec co kupić? Komp jak w podpisie, będzie kręcony najprawdopodobniej do 2,5ghz. Koszt 150 zł max 160 . Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

ja te 150zł odłożyłbym na grafe a na boxie wykręcisz 2,5ghz…

tak tylko ze temperatury troche mnie niepokoja a jak jeszcze bym to podkręcił to już nie wiem

a co do grafy moze to i nie jest jakiś 8800gt ale jakoś grać się da zobaczymy jak z cod4 pojdzie.

Thermalright Ultra 120a (135zł) + wentylator 12cm np acutake 120 (14zł). Nic lepszego w tej cenie chyba nie dostaniesz

bodajże trzeba jeszcze zestaw mocujący dla AM2 ale to groszowe sprawy

tylko ze jest problem ze raczej watpie ,że się zmieści ten TR z powodu iż moja obudowa ma tylko 18 cm szerokosci ;/

Poza tym nie wiem gdzie jest on za 135 zł a gdyby Big typhoon 120 vx czy coś takiego?

KLOPAS a u Ciebie na tym fryzjerze kreciłeś a jak temp? sry za duże litery ale nie wiem gdzie jest pogrubienie :stuck_out_tongue:

Powinien sie zmieścić, rozważ też radiator Scythe ninija + jakiś fajny cichy wentyl 120mm

klemensior15 , tego freezera mam z sempka na s754 :wink:

a mój asus nie ma funkcji oc… w ogóle… tylko ram-y

w idle na tym chłodzeniu + as5 mam 36*C i 10* na każdy rdzeń

zmieniłem mnożnik z 10,5x na 10x bo wtedy mam 400MHz na ramy a wcześniej tylko 370…

Z podobnych powodów jak Ty mam Scythe Andy Samurai. Zmieniłem tylko wentyla na Noctuę, bo oryginał zaczął się tłuc.:mrgreen:

Scythe Andy Samurai + acutake 120mm

na egielda.com.pl masz gigantyczny test zestawów chłodzących do procesora, poczytaj poanalizuj i dopiero wtedy zadawaj pytania.

jak zależy ci na ciszy to scythe mugen

Nie zapomiknając o tej opcji

http://www.cooling.pl/scythe-ninja-plus … ,1307.html

W Murgenie waga jest przerażająca prawie 1kg nie każdy chce nadwyrężać płytę główną taką wagą.

No mugen pewnie ta jego waga wygnie mi płyte że hoho. Natomiast ninja rev.b wedlug błażeja z tego forum działa słabo przy małym V na procu. Bo boje się ,że jeżeli moja obudowa ma 18 cm szerokości to mugen i TR się nie zmieszczą. Więc co robić?

Informacje o Thermalright Ultima 90i + Revoltec AirGuard 92x92x25mm