Chłodzenie CPU nie pasuje do obudowy :( Jakie wybrać?

Witam, kupiłem ostatnio chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan Pro i było napisane że jest ono pod Gniazdo procesora: FM1 AM2 AM2+ AM3 AM3+ Socket 939 LGA775 LGA1155 LGA1156 LGA1366 Socket 754 Socket 940 FM2 LGA1150. Cpu-z pokazuję mi, że mój procesor to AM3+ , więc myślałem, że będzie pasować. Okazało się, że ta ramka na której się mocuje chłodzenie nie pasuję do tych dziurek które są na płycie głównej. Układają się one bardziej w prostokąt a ten co zakupiłem w kwadrat. Moja płyta główna to 760GM-P21. W Cpu-z socket jest napisane: AM3+ (942). Nie wiem co mam teraz robić. Rozumiem, że będę musiał kupić jakieś nowe, inne chłodzenie. Tylko jakie? :-o

Sprawdź dokładnie na spokojnie, bo powinno pasować.

Przykład.

Hmm, ta ramka co ja mam jest okrągła. Tak wygląda: http://morele.api.bdk-info.pl/img/morel … id=1319303

Nie pasuję ona… Te 4 wtyki nie nakładają się na te otwory, które znajdują się na płycie głównej. Da się kupić może pasującą samą ramkę czy trzeba całe chłodzenie od nowa kupować? :frowning:

Ramka może zostaje z boxowego AM3+, ta ramka co w zestawie do chyba do CPU Intela.

Przymierz do swojej.

Ta ramka jest tylko do Intela.

Chłodzenie mocujesz do oryginalnego koszyka na płycie głównej

Dziękuje! Zaraz się do tego zabiorę :wink: