Chłodzenie do i7-7700K oraz nowa obudowa

Witam wszystkich. Chciałbym wymienić mojego Fortis 3 v2, więc zastanawiam się nad wyborem chłodzenia oraz przy okazji nowej obudowy. Moimi kandydatami są Fractal Celsius S24 lub Noctua NH-D15. Chodzi mi o wydajne oraz w miarę ciche chłodzenie. Co lepiej się spisze AIO czy powietrze? Teraz to wszystko muszę upchnąć do obudowy. Myślę nad Fractal Design Meshify C, tylko nie wiem czy Noctua/Celsius tam się zmieści lub jak trzeba będzie dołożyć to może Fractal Design Define R6. Podrzucie jakieś propozycje i opinie.

Fractal na pełnej mocy będzie wydajniejszy od Noctuy no i ładniejszy.
Co do obudowy to SPC Armis AR7 - jest w podobnej cenie a moim zdaniem jest ciekawą alternatywą. Oczywiście R6 wymiata wszystko więc to inna sprawa.

Od siebie dodam tego jegomościa:

Złożyłem z jego udziałem kilka blaszaków i zawsze świetnie się spisywał.

Dzięki Panowie, chyba jednak zdecyduje się na Noctua NH-D15 ale w wersji S, jest wydajnościowo praktycznie taka sama, może różnica 2 stopni gorzej na korzyść wersji bez S, za to jest bardziej kompatybilna z pamięcią ram. Co do wymienionych AIO, Noctua wypada nieznacznie gorzej(jak czytałem różne testy), za to jest cichsza i dużo tańsza i chyba ku niej skieruje swój wzrok.

Z kompatybilnością z pamięcią RAM w NH-D15 nie jest wcale źle, o ile nie zainstalujesz kości o wysokości powyżej 45 mm. Wentylator możesz podnieść i nic nie koliduje.

Aha. Powodzenia w korzystaniu z komputera przy 2 x120 m @ 2000 RPM.