Chłodzenie na CPU

Witam. Chciałbym sobie kupić chłodzenie na procesor( sprzęt taki jak w podpisie) a konkretnie Pentagrama Karakorum. Więc czy ktoś może mi odpowiedzieć czy on zmieści sie na moją płytę? Proszę o pomoc

Jaki masz socket płyty głównej??Chłodzenie musi być kompatybilne z socketem płyty głównej jaką masz.Czyli np.jak masz płyte o socket 775 i chłodzenie jest zgodne z tym standardem to zmieści się.

Jeśli to jest ten jaki chcesz teraz,to powiem ci że sie nie opłaci,bo można troche dopłacic i mieć coś lepszego

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/ … ,id,53202/

Pasuje do każdej płyty głownej o sockecie:

Socket AM2

Socket 940

Socket 939

Socket 775

Socket 754

Ja bym polecał lepiej coś takiego od Asusa http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/ … ,id,55057/ kosztuje tylko 174zł,to niedużo a chłodzenie zapewnia wielką wydajność i chłodzenie

Ten Pasuje do płyt głównych:

Socket AM2+

Socket AM2

Socket 940

Socket 939

Socket 775

Socket 754

Bierz Scythe Mugena lub TR 120 Ultra

775:Pjeżeli chodzi o kompatybilność to wiem że jest zgodny ale chodzi mi o rozmiar tego chłodzenia i czy zmieści sie na tą płytę?

W dniu 01.06.2008 , o godzinie 12:16 został dopisany post przez zeb78

Wiem że te co wymieniłeś są lepsze lecz kaski brakło a pozatym tego karakorum dostane we wtorek w prezencie od żony, więc już za późno.Więc zmieści się?

jeżeli jest zgodny z tym standardem to znaczy że sie zmieści,gdyby sie nie zmiescil to by nie byłm kompatybilny,weź ten z Asusa jest lepszy i się opłaca,a jaką masz płyte główną ??bo nie napisałeś

foxconn p35a-s zresztą napisałem w pierwszym poście że sprzęt z podpisu

bedzie pasować,pozatym to bardzo dobra płyta główna

Wiadomo że będzie pasować ![-o<

gorzej czy się zmieści w obudowie.

czyli żaden z elementów na płycie wokół gniazda CPU nie będzie zawadzał przy montażu tego chłodzenia? szczególnie chodzi mi o ten radiator przy CPU? Ktoś jeszcze może mi to potwierdzić?

W dniu 01.06.2008 , o godzinie 12:31 został dopisany post przez zeb78

Zdecydowanie wystarczy

W dniu 01.06.2008, o godzinie 12:41 został dopisany post przez Scorpion18

to taka standardowa obudowa do takiego chłodzenia :smiley:

Dzięki wielkie wszystkim z poświecenie mi uwagi i za pomoc. We wtorek będę miał tego karakorum więc wszystko sie okaże podczas montażu, mam nadzieje że go zmieszczę!

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 18:25 został dopisany post przez zeb78

Witam ponownie! Chłodzonko założone bez najmniejszych problemów :smiley: procek poszedł na 4ghz i temp. całkiem przyzwoita

jak ci się sprawuje ten karakorum bo tez sobie zamierzam go sprawić…