Chłodzenie Wodne dla komputera

chłodzenie dla

Procesor:Intel Core I7 Extreme Edition 3.4GHz 3960X

Pamięć RAM:Dominator GT 1.5V 64GB (8x8GB)DDR3 Memory Kit

Płyta Główna:ASUS Rampage IV Extreme

Karta Graficzna: ASUS GeForce GTX590 3Gb

Dysk Twardy:Western Digital Caviar Black 2TB

(Koolance)

Procesor:CPU-370,1.5mm Midplate --(para)Swivel Angled (ID:13mm OD:16mm)

Pamięć:RAM-33

Płyta Główna:MB-ASR4E --(para)Swivel Angled (ID:13mm OD:16mm)

Karta Graficzna:VID-NX590 REV.1.1 --(para)Swivel Angled (ID:13mm OD:16mm)

Dysk Twardy:HD-60 --(para)Swivel Angled (ID:13mm OD:16mm),Fitting Pair, Swiveling Elbow

Reservoit i pompa:RP-1200 --(para)Swivel Angled (ID:13mm OD:16mm),

Rurki:Tubing, Clear UV-Reactive PVC, 1ft/30.5cm [iD]

czy to dobry zestaw czy czegoś brakuje?

(klasa high-end)

Obudowy,podaj w końcu co wybrałeś bo umieram z ciekawości.

Obudowa:Akasa Venom Toxic :smiley:

Nie widzę tego, MOBO z czerwonymi elementami, RAMy z czerownymi elementami a tu nagle obudowa z zielonymi elementami :E

odpowiecie na temat chłodzenia??? :?:

Ja niestety nie,dopiero od jakiegoś czasu zgłębiam ten temat.Obudowa jest nie zła,pomimo tego co stwierdza mój przedmówca.Pozdrawiam

Koolance i klasa high-end? Pierwsze słyszę :smiley: Wybacz ale montowałem już kilka układów wodnych (ostatni jest np. tutaj) i Koolance bynajmniej nie należy do czołówki ani pod względem wydajności ani jakości wykonania (tak, widziałem ich bloki wodne i złączki). Tutaj znacznie lepiej sprawuje się EK Water Blocks, Phobya i Swiftech. Podaj budżet a sklecę Ci high-endowy zestaw :slight_smile:

Chcę zobaczyć jaki jest najlepszy komputer (oprócz serwerów) czyli nieskończoność pieniędzy :smiley:

8x8 to raczej 64

Najlepszy to trzeba by poczekać na HD7990, który będzie miażdżyc GTX’y i przy okazji świetnie się kręcić. :stuck_out_tongue:

Chodzi mi bardziej o dostępne części nie z przyszłości

Z przyszłości, czy ja wiem czy tak odległej… :stuck_out_tongue:

Jeśli chcesz full-wypas to wtedy kupić sobie

http://www.corsair.com/force-series-gt- … drive.html x4 i podłączyć w RAID0 :smiley: Albo więcej, wiadomo ze więcej dysków będzie szybciej, ale znowu więcej dysków = większa szansa, że ktoryś z układu padnie i wtedy pa pa z danymi na nich. Dlatego wtedy

http://www.morele.net/dysk-western-digi … lhx-321551

I aby robił kopię zapasową z SSD na bieżąco.

Do tego na dane te Caviar Blacki 2TB i zależy - jak się ma wiele danych, które by się chciało zachować to można połączyć w RAID1, albo zrobić kombinację że wziąć np. 2xVelociraptor albo 2xSamsung F3 i połączyć w RAID1 a jeden 2TB (chyba że ją już te dyski 4TB co miał Hitachi wypuścić) albo i dwa na dane, których po utracie nie płakalibyśmy.

SSD w RAID0 da ogromną prędkość, że wszystko wraz z klikiem będzie się odpalać, Velociraptor na szybką kopię zapasową a reszta na dane :smiley:

Dziękuje wam ale popatrzcie na TEMAT :!:

a dyski karty itp na http://forum.dobreprogramy.pl/komputer-najwyzszej-klasy-gier-t474029.html

Ok ja to rozumiem ale za to Ty nie rozumiesz chyba jednej rzeczy…Kolance to nie high-end, to tylko błyskotki o średniej jakości wykonania :stuck_out_tongue: