ChomikBox, Chomikuj - błąd podczas dodawania pliku na serwer

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem, i nie wiedziałem, gdzie założyć ten temat, więc z góry Was przepraszam.

Otóż mam problem z programem ChomikBox, gdy wrzucam pliki przez ów program, gdy jest 99-100% wyskakuje mi błąd, “błąd podczas wrzucania pliku na serwer”. Próbowałem już z 4-5 razy, ciągle to samo. Jest jeszcze coś. Gdy wrzucam plik(powiedzmy 300mb) wrzuci sie 50% (nie zawsze ten sam %), cofnie do 40 i znow bedzie wrzucac od 40. Proszę Was o pomoc, dlaczego tak się dzieje ?

Ach… gdy wrzucam plik przez strone wrzuci się ileś procent i wyskoczy “Błąd połączenia, diagnozuj problemy z internetem”…

Mam internet radiowy, 512 mb, ale to nie jego wina, bo kolega ma taki sam, i wrzuca normalnie.

Proszę o pomoc, co może być ?

pozdrawiam

Dodane 16.09.2010 (Cz) 11:56

Ach, chciałbym jeszcze dodać, że Chomik osiąga zawrotne prędkości (dochodzi do 200mb/s), ale to nic nie daje ;/

Pobieraaam , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam. A jak wychodzi wysyłanie plików przez “dodaj nowy plik” bez udziału “chomik Box”.Dzisiaj dodawałem i nie było żadnych problemów.

Jest to problem z zasięgiem. Przynajmniej u mnie tak było.

Przez dodaj nowy plik trochę się wyśle i wyskoczy błąd połączenia… niestety zawsze tak jest, lecz muzyka dodaje się normalnie :slight_smile:

A co do zasięgu…bardzo mozliwe, ale przy 99% błąd ?

Mam dokładnie to samo (99-100%)…ciekawe jest jednak to ze tylko pierwszy plik (…part1.rar ) wywala ten blad, nastepne ida ok!

Kilkakrotnie probowalem go wyslac i ciagle to samo. Dopiero jak zaladowalem go bez tego Chomiboxa poszedl. Potem jeszcze zrobilem probe i zmienilem mu calkowicie nazawe…poszedl przez Chomikboxa. Nie wiem o co chodzi ale tak to wyglada! Chcialem napisac na ten temat do supportu ale on nie istnieje. Jest tylko troche podpowiedzi dla głupkow na stronie :slight_smile:

Witajcie !

Odzywam się po długim czasie, ponieważ miałem troche spraw na głowie…

Chciałem powiedzieć, że to był problem nie od stronki Chomikuj, lecz od mojego dostawcy internetu. Pech(a moze i szczecie?) chcial, ze rozwalila się antena, i wymieniono ją na nowo. Teraz wszystko idzie bardzo fajnie, internet nie rozłącza i wysyła się w porządku. Jeśli ktoś będzie miec podobny problem… nie wiem, moze to od sieci ? :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w wątku i pozdrawiam

Nie sadze zeby to byla sprawa dostawcy internetu…

Zauwazylem pewne prawidlowosci. Warto najpierw wgrac do wybranego katalogu na chomikuj.pl jakis maly plik a potem wrzucic tam reszte.

Dodawanie plikow do chomikboxa lepiej robic przez “zachomikuj z dysku” niz przez przeciaganie wybranych plikow z okna do okna.

Jesli nie mozna przeslac jednego pliku z calej grupy waro zmienic mu na czas przesylania nazwe na cos prostego w stylu a.rar

Najwiekszy pojedynczy plik jaki udalo mi sie wrzucic to 2GB.

Wiem ze to uwagi na poziomie czarow …,-)

A …na stronie supportu pisza ze program moze zle dzialac z wersjami Windows 64bitowymi.