Chomikbox wolno wysyła i pobiera

Witam

Otóż… Jak wrzucam pliki na chomikuj a tu prędkosć 47 KB/s… czasem poniżej 1 KB/s idzie…

Nie chce udostepniać żadnych plików… wrzucam TYLKO do folderu “Prywatne” bo jestem świadom tego że moje dyski wiecznie trwać nie będą a chce ogólnie mieć zabezpieczenie na wypadek wypadku… Mam ponad 2 TB plików które nie chce stracić

Dodatkowo przy ściaganiu też mam czasem poniżej 20 KB/s! A ściagam tylko prywatne pliki ze swojego chomika(strzeżone hasłem)… Zwykle mama cos miedzy 50-90 KB/s… Czasem mam 100-120 KB/s. Rekordowo miałem 300 KB/s (nie wiem skad taka predkość…) Obecnie jak sprawdzam predkość swojego neta to wychodzi mi 158 KB/s… To według mnie sporo. Czemu wiec nie moga wrzucac ani pobierać pliki z taka prędkością?

Czy da sie to jakoś przyspieszyc?

P.S. Czy istnieja inne programy do ściagania z chomikuj niż chomikbox? I czxy w chomikboc można ustawić np 10 filmów do ściagania i żebt jeden zaczal sie ściagać zaraz po drugim? WIem że mozna na raz wrzucac lub ściagać ale wtedy mi spowalnia… wolałbym by po kolei sie automatycznie sciagały lub wrzucały