Chrome 7 problem z profilem po reinstalacji z 9 na 7

(Mlody993) #1

Witam,

od wczoraj mam problem z Google Chrome. Miałem zainstalowaną wersję dev 9 i powróciłem do wersji Stabilnej Chrome 7, jednak po powrocie wyskoczył mi komunikat, że profil był użyty w nowszej wersji i teraz nie może być użyty.

Kliknąłem ok, wszystko zgodnie działało, utworzyłem Swoje zakładki itp. od nowa, jednak od tego czasu przy uruchamianiu Chrome wyskakuje nadal ten komunikat, wygląda on tak:

Zawsze klikam OK, ale denerwuje mnie gdy ciągle to wyskakuje przy otwieraniu Chroma. ;/ Boje się zrobić reinstal przeglądarki bo znów mi wszystkie zakładki, rozszerzenia, ustawienia itp. wyczyści, a nie chce mi się od nowa tego robić. Jakieś porady?

(system) #2

Po pierwsze, nie powinieneś "cofać" wersji przeglądarki. To faktycznie prowadzi do różnych kłopotów, tym bardziej, że jednak kolejne wersje służą przecież ulepszeniu przeglądarki. Używam ją od początku istnienia i "poddaję" się automatycznej aktualizacji bez najmniejszych kłopotów. Jeśli nie chcesz jednak przy okazji przeinstalowań, reinstalacji itp. tracić wlasnych ustawień, to skopiuj i zachowaj dla podmiany folder User data ze ścieżki: C:\Users\TWOJA NAZWA\AppData\Local\Google\Chrome\ Możesz potem, po wszelkich kombinacjach z przeinstalowywaniem przeglądarki, użyć go do podmiany celem przywrócenia własnych ustawień. Generalnie jednak radzę przywrócić aktualna wersję, na dziś: 9.0.587.0

-- Dodane 24.11.2010 (Śr) 14:14 --

Ścieżkę do folderu User data podałem dla Windowsa7. Dla XP-ka jest podobna tylko po C:\Dokument&Settings\

(Mlody993) #3

Podałeś wersję dev 9.0.587.0 , według mnie za dużo jest błędów, dlatego wolę korzystać z 7.