Chrome 7 problem z profilem po reinstalacji z 9 na 7

Witam,

od wczoraj mam problem z Google Chrome. Miałem zainstalowaną wersję dev 9 i powróciłem do wersji Stabilnej Chrome 7, jednak po powrocie wyskoczył mi komunikat, że profil był użyty w nowszej wersji i teraz nie może być użyty.

Kliknąłem ok, wszystko zgodnie działało, utworzyłem Swoje zakładki itp. od nowa, jednak od tego czasu przy uruchamianiu Chrome wyskakuje nadal ten komunikat, wygląda on tak:

http://img23.imageshack.us/img23/2313/chromeee.jpg

Zawsze klikam OK, ale denerwuje mnie gdy ciągle to wyskakuje przy otwieraniu Chroma. ;/ Boje się zrobić reinstal przeglądarki bo znów mi wszystkie zakładki, rozszerzenia, ustawienia itp. wyczyści, a nie chce mi się od nowa tego robić. Jakieś porady?

Po pierwsze, nie powinieneś “cofać” wersji przeglądarki. To faktycznie prowadzi do różnych kłopotów, tym bardziej, że jednak kolejne wersje służą przecież ulepszeniu przeglądarki. Używam ją od początku istnienia i “poddaję” się automatycznej aktualizacji bez najmniejszych kłopotów. Jeśli nie chcesz jednak przy okazji przeinstalowań, reinstalacji itp. tracić wlasnych ustawień, to skopiuj i zachowaj dla podmiany folder User data ze ścieżki: C:\Users\TWOJA NAZWA\AppData\Local\Google\Chrome\ Możesz potem, po wszelkich kombinacjach z przeinstalowywaniem przeglądarki, użyć go do podmiany celem przywrócenia własnych ustawień. Generalnie jednak radzę przywrócić aktualna wersję, na dziś: 9.0.587.0

Dodane 24.11.2010 (Śr) 14:14

Ścieżkę do folderu User data podałem dla Windowsa7. Dla XP-ka jest podobna tylko po C:\Dokument&Settings\

Podałeś wersję dev 9.0.587.0 , według mnie za dużo jest błędów, dlatego wolę korzystać z 7.