Chrome biały ekran przed wczytaniem strony

Witam

Pytanie może wydać się głupie, ale ta przypadłość chrome mnie denerwuje bardzo.

Od zawsze siedziałem na Forifox, ale ostatnio sporo błędów sypie przynajmniej u mnie…

Często siedzę nocą przy kompie i w Firefox jest tak że gdy klikamy daną stronę, ona wczytuję się i dopiero załadowana wskakuje.

Chrome u mnie gdy klikam na stronę wskakuje biały ekran i przy nim czekamy na załadowanie strony.

Wiem że trwa to sekunde, ale biały ekran wali w nocy po oczach ostro :wink:

Da się to jakoś zmienić, aby nie było tego białego ekranu w chrome ? bo inaczej będę musiał się z nią pożegnać.

Pzdr

Ps. najlepiej sprawdzcie sobie wczytywanie na obu, będziecie wiedzieć o co mi chodzi :slight_smile:

:x

  1. Pierwszym krokiem jaki musimy zrobić to wpisać w adres przeglądarki Google Chrome: chrome://flags/

  2. Wyłączamy wszystkie opcje, gdzie w opisie występuje słowo “GPU”, czyli ustawiamy tak jak na obrazku:

  1. Gdy ustawimy to tak jak na obrazku, schodzimy na dół przeglądarki i klikamy:“Uruchom ponownie”

  2. Po ponownym uruchomieniu przeglądarki różnica powinna być kolosalna.

porada zaczerpnięte stąd: wykop.pl

Dzięki, ale to nie to.Ustawiłem jak na obrazku, strony może szybciej wczytuje ale ten biały obrazek wskakuje czasem zanim załaduje się strona.

Pewnie to taka uroda chrome i jego silnika, pozostaje zostać z Firefox, albo sprawdzić Opere jeszcze :slight_smile:

Spróbuj jeszcze poszukać dodatków, które mają za zadanie przyspieszać ładowanie się stron. One zmieniają sposób renderowania stron, ale ręki nie dam sobie uciąć, sam używam Mozilla Firefox.