Chrome - bład nr 103 podczas instalacji

(Gallanomen) #1

Witam,

mam problem z przeglądarką chrome. Uruchamiając ostatnio przeglądarkę wyskoczyło mi, że nie potrafi znaleść pliku exe i musiał to być jakiś błąd po prostu. Więc zainstalowałem nową wersję, a raczej próbowałem. Gdy ściągąło mi się i miało dojść do instalacji to wyskoczył mi błąd 103. Postępowałem zgodnie z 2 krokami w poradach google, jedank to nic nie dało. Proszę o pomoc :slight_smile:

EDIT/

nawet jak próbowałem właśnie zainstalować Mozillę to wyskoczył błąd, że nie można odnaleść określonego pliku zip czy coś w ten deseń i został mi tylko explorer :evil:

(kdm) #2

Hmm…

W moim przypadku wystarczyło odinstalować Chrome, Usunąć pozostałości po przeglądarce, CCleaner pełne porządki. Ponowa instalacja.

Pozdrawiam

(Gallanomen) #3

odinstalowałem i czyściłem CC cleanerem, ale nadal nic. Co masz na myśli poda hasłem “usunąć pozostałości po przeglądarce”? Chciałęm już nawet mozille na ten czas co nie mam chrome, ale też fake.

EDIT/

próbowałem właśnie programem Revo Uninstaller i usuneło co prawda kilka plików z chrome z tego co doczytałem, ale dalej nic nie pomaga.

(Xanthia) #4

To już napisałeś, pisząc, że masz Chrome :D. Wywal go. Ściągnij to - http://www.srware.net/en/software_srwar … wnload.php - tylko jedna wersja wstecz, bez żadnych durnych instalatorów, updaterów i innego śmiecia :slight_smile:

(Gallanomen) #5

Nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem, ale właśnie chodzi o to, że pewnie gdzieś siedzi jeszcze u mnie na kompie albo jakiś inny błąd jest bo nie mogę go REINSTALNĄC. Nie mogę nawet zainstalować Firefoxa. To co Ty mi posłałeś to co to jest?

(Xanthia) #6

Przeróbka Chrome - Iron - pozbawiona wielu jego wad. To że nie możesz zainstalować Firefoxa na pewno nie jest błędem związanym z nieprawidłową instalacją Chrome. Przeskanuj lepiej kompa.

Takie głupie pytanie, ile masz miejsca wolnego, dostępnego na C?

(Gallanomen) #7

Przeskanuje jutro już i zobacze czy wykryje coś. Miejsca wolnego mam 69.1G, a co?

Dodane 15.11.2012 (Cz) 16:59

'Nic nie wykrył Avast. Nikt nie wie z jakiej przyczyny jest ten błąd i jak go rozwiązać O_o?