[Chrome]Czarne okno po załadowaniu strony

Witam. Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z przeglądarką Google. Czasami po załadowaniu strony robi się cała czarna, co najlepsze jest nadal funkcjonalna, gdyż po przejechaniu przez te czarne pole widać jak się zmienia kursor na rączkę czy kursor od tekstu. Mam dziwne wrażenie, że dzieje się to głównie tam gdzie znajduje się jakiś Odtwarzacz Flash Player, ale nie mogę tego na 100% potwierdzić. Spotkał się ktoś może z takim problemem i wie jak go wyeliminować?

Lub jeśli lubisz Chrome, to go odinstaluj całkowicie (wraz z ustawieniami) i potem zainstaluj ponownie (najnowszą wersję). Albo lepiej SRWare Iron http://www.dobreprogramy.pl/SRWare-Iron,Program,Windows,25587.html

Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia w Chrome ? Jeżeli tak to być może któreś z nich powoduje takie problemy.

@Pablo_Wawa, najlepsze jest to, że w piątek zainstalowałem Windows 8.

@Pablo79, oprócz AdBlocka to jeszcze cały syf który instaluje się z KISem 2013.

Chcesz powiedzieć, że problem z Chrome zaczął się po zainstalowaniu Windows 8?

Nie, tylko, że jest świeżo zainstalowany. Na Windows 7 też się to zdarzało czasami, ale ustało.

Dodane niedziela, 6 stycznia 2013, 22:25

Tak się zastanawiam po co Google ma ten Support. Ani na Polskim ani na Angielskim forum nikt nie chce / nie może pomóc…

Rzucam luźną myśl: może ma to jakiś związek z akceleracją sprzętową w Google Chrome? Może ją wyłącz?

http://www.hotfix.pl/przyspieszenie-google-chrome-wlaczanie-akceleracji-sprzetowej-a351.htm

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w przeglądarce SRWare Iron która bazuje na Chromium i jest właściwie wierną kopią Google Chrome problem nie występuje. Niestety dziadostwa nie można ustawić na domyślną przeglądarkę co mnie mocno irytuje.

Ja używam wersję portable SRWare Irona. :slight_smile:

W Chrome jest wtyczka Flash Player od Google, to ona może robić problemy.

Sprawdź to:

w pasku adresu w Chromie wpisz chrome://plugins (po prawej stronie kliknij Szczegóły), wyłącz tą wersję flasha przy której jest napisane PPAPI

Wykonane. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czas przetestować.

Dodane sobota, 12 stycznia 2013, 14:36

Po 6 dniach spokoju, zabawa zaczyna się na nowo.

Czy Chrome jest zaktualizowany do 24.0.1312.52

Tak, przedwczoraj.

Czy masz dodatkowo zainstalowanego Flasha (w jakiej wersji)?

image_id: 5301

Dla odmiany włącz tego Flasha PPAPI i wyłącz NPAPI (w nowej wersji chrama flash też został zaktualizowany).

Poddaje się. To nie Flash. Dzisiaj znowu sytuacja się pojawiła, z desperacji raz włączałem raz wyłączałem wtyczki Flasha na przemian, w końcu wyłączyłem obie a problem nadal występuje. Ręce opadają, a Google ma w nosie swoich użytkowników :confused:

Sprawdź

Czy masz zainstalowany QuickTime?

Chciałbym się przypomnieć, bo znowu mam problemy z produktem Google. Są chwile, że nie stwarza żadnych problemów, a czasami jak coś go trafi to muszę niektóre strony kilka razy otwierać. Zaczyna mnie to ponownie mocno denerwować. Chętnie przeszedł bym na nową Operę ale trudno nazwać to pełną przeglądarką skoro nie ma nawet zakładek…

Dodane niedziela, 27 października 2013, 21:38

Bardzo miła sytuacja… Na Operze to samo…