Chrome - dynamiczne wyszukiwanie google nie działa

Google instant jak w temacie - pod Google Chrome (co już w ogóle jest szczytem). Nie mam pojęcia co się stało, bo jakiś czas wcześniej instant działał, a teraz ni z gruchy przestał. Gdy wszedłem na stronę pomocy Google, zobaczyłem taki tekst:

Jak już wyżej wspomniałem, przeglądarka to Chrome, najnowszy stable build. Trochę to żałosne. Pod IE 8 i Firefoxem 3.6.13 również nie działa, hmmm.

Liczę na jakąś pomoc, bo sam nie wymyślę nic ponad wyczyszczenie cache’u ew. reinstalację. A może to bug po stronie Google?

Nic mi nie przychodzi do głowy …

Dla pewności jesteś zalogowany go Google np. chociaż Gmail?

Tak, pod każdą przeglądarką.

Z ciekawości uruchomiłem Ubuntu z pendrive’a i o dziwo po zalogowaniu się pod Firefoxem - działa. #-o

Łączysz się może przez jakieś proxy? Albo coś lokalnego, typu TOR, privoxy, itp. Czy też w końcu jakiś antywirus skanujący na bieżąco przeglądane strony?

Metodą prób i błędów Instant ruszył na IE i Firefox, ale na Chrome za nic… Chyba doszedłem do sedna problemu. Po odinstalowaniu Ad Munchera (samo wyłączenie filtrowania nic nie dawało), Chrome również wrócił do normy. Czyli kwestia jest taka, żeby odpowiednio skonfigurować Ad Munchera.

EDIT: Albo i nie… http://www.admuncher.com/forum/viewtopi … =4&t=13519

EOT