Chrome - feed.snapdo i safefinder - pomoc przy usunięciu

Witam. Mam problem ze złośliwym oprogramowaniem. Zaczęło się od tego że jakieś dziwne programy typu searchbary, tuneup’y itp same instalowały się na komputerze. Instalował się też AVG cośtam. Po odinstalowaniu i restarcie kompa instalowały się na nowo. Dodatkowo w chromie zmienia się strona startowa na “http://%66%65%65%64.%73%6E%61%70%64%6F.%63%6F%6D/?p=mKO_AwFzXIpYRaHdGKBUTxkij9_B3vZOxc6r0vkIwYCYuFJ4kA1YG01KDSng_KRuYuLyfnQ0rr-BBkPycEAduSkNLFdQCVImoTqLatu0nnuDriw3UaWrkBUAdz7wcq8kElR2sRaizNLGl5UtzS0YxkFCEqM3Hp0ucLmckCVwTupwSZJ60-H_nSQp” co skutkuje wczytaniem feed.snapdo.com i natychmiastowym przekierowaniem na http://search.safefinder.com/. I co chwile wyskakują jakieś reklamy blokujące przegladarkę.

Pierwsze co zrobiłem to skan malwarebytes-antimalware. Wykryło jakieś syfy i usunęło - pomogło na samoinstalujące się programy. Później puściłem combofixa. Coś tam porobił ale nic nie dało. Dalej poszedł Spyhunter 4. Wykrywa mnóstwo syfu włącznie ze snapdo  i safefinderem. Po skończeniu skanowania biorę żeby to wszystko usunęło. Komp się restartuje i dalej jest to samo. Zmiana strony startowej w chrome i usunięcie feed.sonic-search z omniboksa nic nie daje - po chwili jest to samo. Proszę o jakieś wskazówki jak sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam

Combofix nie jest programem dla początkujących użytkowników, a skoro go używasz to aż dziwne, że nie potrafisz sobie poradzić z usunięciem problemów. Wstaw wymagane logi i poczekaj na ich analizę:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=505332

Wiem że combofix nie jest dla początkujących jednak już kilka razy posprzątał mi pc mimo że nie znam się zbyt dobrze na nim.

logi:

http://www.wklej.org/id/1895733/

http://www.wklej.org/id/1895735/

http://www.wklej.org/id/1895738/

 

i.txt

Zrobione. Po restarcie pc z miejsca zainstalował sie AVG, oraz reszta z załącznika (nie mogłem nawet przerwać instalacji bo sam potwierdzał następne kroki). Malwarebytes zainstalowałem ale nie było tam opcji odznaczenia okresu próbnego. Po uruchomieniu pobiera aktualizacje i wywala do pulpitu z jakimś  błędem.

W przeglądarce zniknęła strona startowa ale po zalogowaniu na moje konto google znowu jest to samo. 

1.thumb.jpg.fd81279bf83c43c0ad9f8cbfd62a

Edit. Za drugim razem malware się zainstalował jak kazałeś. Robię skan

 

Edit2. Malware posprzątał, dodatkowo poprawiłem adwcleanerem bo znalazł jeszcze kilka syfów i przegladarka działa jak należy, jednak nadal co któreś włączenie instaluje się AVG. Jak to dziadostwo usunać?