Chrome i Opera nie działają, działa tylko Edge

Hej. nie dawno musiałem zrobić reinstalację(właściwie czysta instalacje) win10 niestety moja kopia na płycie pochodziła z 2015 roku, ale zainstalowało się, potem wprawdzie aktualizował się cały dzień, ale jakoś to zaczęło działać, zainstalowałem Opere i chrome i zaczęły się problemy, ponieważ w oby dwu przeglądarkach pojawiają się komunikaty o braku dostępu do sieci, pierwsze co to sprawdziłem zaporę, dopisałem opere bo jej nie było ale to pomogło na dosłownie na otworzenie jednego adresu, pomyślałem że musiał się wgrać jakiś wirus więc zrobiłem czyszczenie ccleanerem, skanowanie malwarebytes wykazało tylko 1 potencjalnie niechciany klucz rejestru więc go usunąłem ale to też nie pomogło. Zainstalowałem sobie Revo uinstaller 3 reistalowałem opere i instalowałem w różnych miejscach dyskach itp. i nic.
obecnie prawidło działa tylko Edge i Explorer więc problemy z siecią odpadają, piszę tu bo skończyły mi się pomysły jak to naprawić

Jako, że i tak jesteś na czystym systemie, to chyba najszybciej i najpewniej będzie jak utworzysz sobie nowy nośnik instalacyjny z najnowszą wersją Win10 i z niego zainstalujesz jeszcze raz system. Wyeliminujesz wszystkie rzeczy, jakie mogły się zdarzyć podczas aktualizacji Win 10 2015 do wersji 2018.

1 polubienie

Albo przynajmniej jak to działa na nowym użytkowniku.

Opcjonalnie reset bez nośnika jak jesteś pewnie że uaktualnienie w 100% przeszło sprawnie.

1 polubienie

zrobiłem opcję “rozpocznij od nowa” i teraz wszystko działa,

1 polubienie