Chrome nie chce wyświetlać niektórych stron

Witam,

Dziś przy wejściu np na bezprawnik chrome mi mozliwość wejścia zablokował:

Połączenie nie jest prywatne

Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony bezprawnik.pl (na przykład hasła, wiadomości lub dane kart kredytowych). Więcej informacji

NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Wiem, że takie wątki się pojawiały bo szukałem ale nic mi nie pomogło. Wczoraj robiłem format i zainstalowałem chroma na nowo, firefox normalnie taką stronę otwiera.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Durne chrome, blokuje czystą stronę:


Ale to firefox. Poodznaczaj w ustawieniach prywatność tam co, bo nie wejdziesz na wiele stron.
Nie zwalnia to od blokowania wszystkiego, co się rusza - w chrome też netcraft, uBO, disconnect popups blocker. Chrome ma swoje blokowanie, ale i szykany. Olać. Wyłączyć adblock, jak się da. Ch będzie lżejszy z uBO - + polskie filtry Majki.

Przepraszam ale chyba wiekszosci nie zrozumialem oczym piszesz :smiley: chrome nie chce mi tez wejsc np na pyszne.pl, chociaz tam klikniecie w zaawasnwoane (przy bledzie) pozwala wejsc na strone, ale generalnei ja blokował. Na FF działa. Ale przed formatem chrome normalnei smigal :frowning: adblocka wylaczyle mi to samo…

Zobacz jak w Incognito?

Może problemy 2,7 miliona internautów więcej w ciągu dnia?

Sory zly adres wpisalem, niestety w incognito tez nie dziala :frowning:

Sprawdź jak na świeżym profilu Chrome:

https://support.google.com/chrome/answer/2364824&hl=pl

Mam konto goscia, wszedlem na niego i to samo :confused:

Zobacz czy to odświeży bazę certyfikatów SSL/TLS:

chrome://restart

Zresetowało mi chroma, ale nadal nic sie nie zmienilo

Pobierz sobie Complete Internet Repair i zobacz czy naprawa:

SSL / HTTPS / Kryptografia

w nim pomoże:

https://www.rizonesoft.com/download/3902/

Program zaleca restart systemu po naprawie, więc jak nie masz SSD to z 3 minuty pewnie zejdą.

Zrobiłem, ciagle to samo… kurcze moze to kwestia wersji chroma bo przeciez przed formatem było ok

Ja mam 80.0.3987.132 i bezprawnik.pl mi działa.


Jedynie lipa z Google tłumaczem tam.

A tu wersja co nie ingeruje w system:

https://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

No ja tez mam te wersje, portable zaisntalowałem i to samo O_O

www.slimjetbrowser.com/release/sjt7z_x64.exe

Jak w nim ruszy to może jakaś infekcja w Windows co nie wykrywa innych Chromium przeglądarek i Firefox?

Ok pobieram, tylko no format robiłem 2 dni temu to dziwne zeby cos juz nie smigalo. Wszedłem teraz na inna strone, to np nie ładuje mi chrome jpgów, a fire fox działa poprawnie :slight_smile:

ten slimjet to rouzmiem przegladarka zwykla? Ok odpalilem, bezprawnik pokazał ten blad co wczesniej ale klikajac zaawansowne moglem przejsc na strone :slight_smile:

Może jeszcze opcja, że Windows sobie nie pobrał nowszej “bazy” zaufanych podmiotów wydających Certyfikaty jak ten obraz Windows np. 1909 miał z 5 miesięcy.

Tak, slimjet to taka lekko zmodyfikowana wersja Chrome ale dalej przeglądarka WWW.

Nie wiem czy Chrome też nie pozwoli na tymczasowe olanie problemu z SSL, widać zablokowali dla szarej masy…

Jeszcze jedno, niektóre strony mi sie zle wyswietlaja, przykladowo:

na firefoxie normalnie, a na chromie