Chrome oraz Firefox - Strony nie wczytują się

Od pewnego czasu mam problem z wczytywaniem się stron. Gdy komputer działa z 2, 3 godziny, strony w obu przeglądarkach (Chrome i Firefox) zaczynają się źle wczytywać. Nie dzieje się to z wszystkimi stronami, ale z większością. Często nie wczytuje się cała strona, a czasami wczytuje się, ale większość elementów graficznych się nie pojawia.

Zresetuj ustawienia przeglądarki, w Chrome w ustawieniach, na samym dole jest przycisk “Pokaż ustawienia zaawansowane…”, klikasz i zjeżdżasz na sam dół i tam jest ta funkcja, zaś w Mozilli nie wiem, bo nie używam :wink: A jeśli to nie pomoże, to po prostu oczyść przeglądarkę ze wszelkich śmieci, czyli pamięć podręczna, cookies, obiekty tymczasowe itp. W tym pomoże Ci program CCleaner: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

CCleanera używałem wcześniej i nie było efektów, teraz zresetowałem ustawienia przeglądarki i nadal to samo.

Przeskanuj system pod kątem wirusów. A jak nie to, to może reinstall przeglądarek?

System skanowałem, żadnych wirusów.

Przeglądarki reinstallowałem i nic to nie zmieniło. Doinstalowałem Operę i dzieje się w niej to samo.

Toolbary i updatery potrafią zapchać RAM. A tak, swoja drogą, to ile masz RAMu, ile stronicowania? W podglądzie zdarzeń nie ma czerwonych i żółtych znaczków? A?

8GB RAMu. Gdy wejdę do podglądu zdarzeń mam trochę czerwonych i żółtych znaczków.

Można pobrać program do odczytu błędów w podglądzie zdarzeń, ale skróci rozeznanie się, gdy użyjesz programu OTL, który pobierzesz i uruchomisz kierując się zaleceniami w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narz%C4%99dzi-nieingerencyjnych/ Errory ze zdarzeń popatrzymy sobie w logu EXTRAS. Zawartość logów wkleisz na wklej.org, albo na wklej.to, a Tu zapodasz linki.

OTL

Extras

Widzę, że cierpliwie czekasz. Na razie, to odinstaluj takie programy “ASUS WebStorage” “MyStart Anti-phishing Domain Advisor” “SearchProtect” i “WsysControl”. Ten Avast też odinstaluj, a na jego miejsce zainstaluj na razie Essentials AV. Pobierz i uruchom adwcleaner, daj na scan, potem na clean. Przeczyść jeszcze ccleanerem.

Gdy problem ze złym działaniem Ntdll dll nie ustąpi, to trzeba wykonać naprawę systemu z płyty instalacyjnej.