Chrome - pasek przewijania YouTube

Witam. Już od pewnego czasu jest tak że u mnie pasek przewijania Youtube w Chrome podczas włączania video w Youtube zachowuje poprzednią pozycję paska. “Zamiast od 0:00 przykładowe video podczas następnego włączenia włącza się od 0:04”. Czy jest to normalne zachowanie Google Chrome? Proszę o odpowiedź

Raczej normalne jak nagle przerwałeś oglądanie i wracasz po czasie do filmiku.

Gorzej jak ślepo ufasz, że YT dobrze zapisał sekundę (czasem błąd wynosi nawet do minuty).

Takie coś występuje przy kilku filmach , nie przy wszystkich

YT zapamiętuje moment, w którym przerwałeś oglądania danego filmu. Z grubsza, bo czasem po ponownym włączeniu filmu zaczyna on lecieć ani nie od początku, ani nie od momentu, w którym skończyłeś.

Jeśli nie podoba ci się funkcja zapamiętywania historii yt to możesz ją wyłączyć w ustawieniach prywatności konta google.

Która dokładnie funkcja za to odpowiada???
Wyłączyłem tę historie youtube w google ale znowu jak chcę obejrzeć te same video to już podczas zalogowanego konta google odtwarzanie rozpoczyna się nie od początku tylko kilka sekund później. Jak się wyloguje z konta google to wszystko jest OK.

Załączam grafikę o co dokładnie chodzi:

PASEK

Jak widać pasek zamiast od początku wyrysowany jest od kilka sekund do przodu. TAK to wygląda już w wynikach wyszukiwania

Chyba rozwiązałem problem. Zaznaczyłem żeby nie zapisywało aktywności , usunąłem dotychczasową historię

Szczerze powiedziawszy swego czasu zrobiłem podobnie i bardzo szybko przywróciłem tę funkcjonalność, bo ułatwia przeglądanie yt: na pierwszy rzut oka widać co już oglądałeś i gdzie skończyłeś.