Chrome, problem z wyświetleniem tekstu na stronach

Witam. Problem jest taki jak w temacie. Nie znalazłem rozwiązania tego problemu na forach ani w necie więc postanowiłem tutaj napisać. Najlepiej będzie pokazać to na obrazkach.

 

Obrazek z Chrome

 

A tak ta strona powinna prawidłowo wyglądać (obrazek z firefox, na innych przeglądarkach wszystko działa prawidłowo):

 

Obrazek z Firefox

 

I na dobrą sprawę nie mam pojęcia co może być przyczyną tego stanu rzeczy. Proszę o pomoc

 

 

 

 

Ctrl+Shift+Delete. Wyczyść od samego początku pamięć podręczną.

Możliwe, że to strona nie jest kompatybilna z silnikiem przeglądarki Chrome. Wtedy leży to w kwestii autora strony, aby to poprawić.

Zrobiłem tak jak napisałeś, jednakże to nie pomogło a nawet bym powiedział że minimalnie pogorszyło bo jeszcze mniej się wyświetla rzeeczy na tej stronie. Co do drugiej kwestii to wątpię by to było to, ponieważ otwarzając na innym laptopie tą stronę w Chrome normalnie działa. Dodam też, że nie chodzi mi tylko o tą stronę. Na innych też występuje ten problem chociaż nie we wszystkich. Większość działa praawidłowo. Dodałem obrazy akurat z tej strony bo najlepiej było widać na niej problem.