Chrome - samowolne przesuwanie się zakładek w pasku

Witam. Po synchronizacji przeglądarki Chrome z kontem Google odnotowałem dziwne zjawiska z zakładkami w pasku zakładek. Dziwnym sposobem zakładki potrafią się pozamieniać miejscami, ale nie wszystkie. Na pierwszym miejscu powinna być główna Google, a na drugiej GMail, a jest odwrotnie. Dalej jakieś 10 miejsc mam zakładkę do strony o f1, a następny link to forum tejże strony - odwrotnie są. Mógłbym podawać więcej przykładów ale nie ma to sensu. Nie mam nigdzie więcej połączonego konta z przeglądarką, a samo przesuwanie się ikonek nie zawsze jest po uruchomieniu Chroma. Raz się tylko 2 pary przestawią, raz 1 i nie wiadomo. Spotkał się może ktoś z takim problemem, wie jak to rozwiązać. Bo czasami to denerwuje.

Nigdy nie spotkałem się z takim zjawiskiem. U mnie wszystkie zakładki są zawsze w identycznej kolejności (a Chrome używam praktycznie od początku). Nie masz zainstalowanego jakiegoś dziwnego rozszerzenia, które mogłoby powodować ten problem?

Jeśli nie, to spróbuj eksportować swoje zakładki (w takiej kolejności jak chcesz) np. do Firefoxa i usuń wszystkie zakładki z Chrome. Następnie spróbuj zaimportować te przeniesione z Firefoxa.

Niestety nic to nie dało. Zauważyłem, że dzieje się to przy podobnych linkach czyli Google-GMail, F1WM-Forum F1WM. Ale np. przy Dobrych Programach tego nie ma lub przy linkach do mojego banku. Więc nie ma to potwierdzenia wszędzie.

Co do rozszerzeń to mam zainstalowane tak:

AdBlock,

Blokowanie banerów KIS,

Kaspersky URL Advisor KIS,

Klawiatura wirtualna KIS,

Screen Capture,

Sprawdzanie poczty Google.