Chrome, synchronizacja zakładek

Dzień dobry,
sprawa pewnie dość prosta, ale osobiście nie wiem jak ją rozwiązać, otóż pracuję w przeglądarce chrome na co najmniej trzech komputerach. Chciałbym skonfigurować Chrome tak, aby z każdego urządzenia zakładki synchronizowały się z moim kontem googla, ale każdy z komputerów miał swój folder z zakładkami. Cel jest taki, by z każdego komputera można było dostać się do zakładek na innym urządzeniu (jeśli zapisze się jakąś nową na laptopie w pracy, to by pojawiała się ona również w zakładkach na komputerze w domu), ale nie wyświetlała się na głównym pasku zakładek.
Podsumowując: czy da się w chrome skonfigurować folder zakładek, który wyświetlany jest na pasku zakładek?

Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc!
Pozdrawiam

Logujesz się na jednym koncie na wszystkich trzech komputerach i tworzysz trzy foldery - 1. komputer, 2. komputer i 3. komputer (nazywasz je jak chcesz) i na 1 komputerze dodajesz zakładki do pierwszego folderu, z innymi analogicznie. W ten sposób będą oddzielne zakładki dla różnych komputerów, ale wszystkie zakładki będą widoczne na wszystkich komputerach.

W przedstawiony sposób może i wszystkie zakłądki będą na wszystkich komputerach, ale na pasku zakładek na wszystkich trzech komputerach zamiast zakładek z tego komputera będę widział trzy foldery, a dopiero w nich zakładki.
Zależy mi na tym, by na pasku zakładek wyświetlić właśnie zawartość:
na komputerze 1 - zakładki komputer 1
na komputerze 2 - zakładki komputer 2
na komputerze 3 - zakładki komputer 3

Innymi słowy zależy mi, aby na pasku zakładek wyświetlały się zakładki np. z folderu Azure
image

Za pomocą wbudowanej w przeglądarkę synchronizacji nie uda się zrobić tego, co opisujesz - jak nazwa sama mówi, synchronizacja powoduje, że wszędzie masz to samo.
Najbliżej tego co chcesz uzyskać jest to co opisał @anon37220909

Dziękuję za odpowiedź Hrathen, a znasz może jakieś rozszerzenie do chrome które mogłoby podołać moim wymaganiom? :slight_smile:

Może po prostu załóż trzy konta (użytkowników) w Chrome? Tyle, że do synchronizacji potrzebne będą trzy konta Google. Ewentualnie (zamiast Google-kont) można wykorzystać to rozszerzenie:

https://www.xbrowsersync.org/

Użyj Opery, I jeszcze telefon Ci pięknie zsynchronizuje.