Chrome vs Opera

Która przeglądarka wg większości z Was jest lepsza? Chrome czy Opera?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Trudno to tak jednoznacznie stwierdzić. Obie w zasadzie jadą na tym samym silniku. Moim zdaniem najlepiej jest samemu sprawdzić na której z nich Tobie się lepiej pracuje, i która z nich działa lepiej na twoim sprzęcie.

Silnik renderujący jest ten sam, różnice to już tylko interfejs. Funkcjonalność opery wydaje mi się bardziej rozbudowana.

Używałem obydwóch i mam wrażenie, że Chrome jest nieco stabilniejszy i płynniejszy. Reszta to samo ^^

Ja mam Chrome i jestem zadowolony…firefox też mi pasuje.

Podobnie jak @tomasko chrome mi odpowia

Ja osobiście korzystam z dwóch naraz. Firefox byl kiedy dobry, ale co chwile mi pada w sumie co 40 minut. z operą czy Chromem nie mam takich problemów. O ile Chrom je dużo ramów i na niektórych stronach przycina się masakryczne to wtedy korzystam z Opery do takich stron i nie mam z nią wcale problemów. Moim zdaniem Opera i Chrom. Mozilla się popsuła w ostatnim czasie, chyba nie gonią konkurencji tym bardziej że działają Non-profit.

Mozilla poprawi wydajność po przejściu na electrolysis. Co do niestabilności to już wielokrotnie było mówione, że to w zdecydowanej większości zasługa dodatków lub wtyczek, nie samego Firefoksa.

Chyba że mamy uruchomione 50+ kart, wtedy brak wielo-procesowości daje się już we znaki.

A ja używam Opery i goroco polecam.

Prawdopodobnie byłbym za Operą, gdyby nie to, że kradnie miejsce na ekranie, wyświetlając pasek tytułowy okna, którego nie da się wyłączyć.

Zdecydowanie Chrome… Ostatnimi czasy korzystałem z Mozilli, bo podobno lepsza teraz miała byc… ale to chyba jakas ściema była… teraz tylko Chroma uzywam i wszystko pieknie ladnie śmiga. Tak samo polski belfast ogłoszenia to świetny portal ogłoszeniowy na którym możecie znaleźć ciekawe wskazówki, sami zobaczcie.