Chrome Windows 10 - Kurza twarz, podczas wyświetlania strony wystąpił błąd


(XtomX) #1

Błąd jak na załączonym obrazku, wystąpił po wyładowaniu baterii w laptopie (nie zdążyłem się wpiąć do gniazdka ;_; ). Próbowałem uruchomienia ponownego komputera, odinstalowałem Chrome z usunięciem danych przeglądarki i zainstalowałem na nowo i dalej to samo -,- . Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? System to Windows 10.


(lordjahu) #2

Chcesz wejść w google czy wpisać nowy adres przy włączaniu strony, bo nie wiem za bardzo czego dotyczy problem.


(XtomX) #3

Po uruchomieniu chrome to wyskakuje. Nie mogę wejść na żadną stronę www i do ustawień.


(lordjahu) #4

Skąd pobierałeś przeglądarkę Chrome ?


(XtomX) #5

Z oficjalne strony Google, ale wcześniej działała normalnie. Problemy zaczęły się tak jak napisałem, po odcięciu zasilania z powodu rozładowanej baterii.


(lordjahu) #6

Kliknij co masz w “więcej informacji”. I wklej zawartość.


(przemek1234) #7

Wgrywałeś może ostatnio jakieś updejty do Windows 10? Pokaż zrzut z historii aktualizacji w Windows Update. Napisz jaką masz kompilację Windows 10 (WIN + R i wpisujesz winver.exe i ENTER; przykładowo ja mam 16299.248)?


(AnonimX) #8

Nie wiem jak skuteczny jest instalator, ale obstawiam, że zostawił jakieś uszkodzone pliki konfiguracyjne.
Wyłącz Chrome, a następnie skasuj katalog Google z katalogu:
C:\Users(tu_nazwa_użytkownika)\AppData\Local\ (zamiast AppData może być “Dane aplikacji” - kwestia jakiego menedżera plików użyjesz). Oczywiście foldery mogą być ukryte. Jak mnie pamięć nie myli, to Chrome tworzy także katalog Google w innej lokalizacji (AllUsers\Roaming czy jakoś tak). Katalogu z Program Files nie ruszaj.