Chrome Windows 10 - Kurza twarz, podczas wyświetlania strony wystąpił błąd

Błąd jak na załączonym obrazku, wystąpił po wyładowaniu baterii w laptopie (nie zdążyłem się wpiąć do gniazdka ;_; ). Próbowałem uruchomienia ponownego komputera, odinstalowałem Chrome z usunięciem danych przeglądarki i zainstalowałem na nowo i dalej to samo -,- . Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? System to Windows 10.

Chcesz wejść w google czy wpisać nowy adres przy włączaniu strony, bo nie wiem za bardzo czego dotyczy problem.

Po uruchomieniu chrome to wyskakuje. Nie mogę wejść na żadną stronę www i do ustawień.

Skąd pobierałeś przeglądarkę Chrome ?

Z oficjalne strony Google, ale wcześniej działała normalnie. Problemy zaczęły się tak jak napisałem, po odcięciu zasilania z powodu rozładowanej baterii.

Kliknij co masz w “więcej informacji”. I wklej zawartość.

Wgrywałeś może ostatnio jakieś updejty do Windows 10? Pokaż zrzut z historii aktualizacji w Windows Update. Napisz jaką masz kompilację Windows 10 (WIN + R i wpisujesz winver.exe i ENTER; przykładowo ja mam 16299.248)?

Nie wiem jak skuteczny jest instalator, ale obstawiam, że zostawił jakieś uszkodzone pliki konfiguracyjne.
Wyłącz Chrome, a następnie skasuj katalog Google z katalogu:
C:\Users(tu_nazwa_użytkownika)\AppData\Local\ (zamiast AppData może być “Dane aplikacji” - kwestia jakiego menedżera plików użyjesz). Oczywiście foldery mogą być ukryte. Jak mnie pamięć nie myli, to Chrome tworzy także katalog Google w innej lokalizacji (AllUsers\Roaming czy jakoś tak). Katalogu z Program Files nie ruszaj.

1 polubienie