Chrome zawiesza się przy próbie wywołania okna z wyborem pli


(sla17) #1

Witam,

zainstalowałem Chrome, wchodzę na flickr.com, chcę wrzucić zdjęcie - wszystko się zawiesza i pomaga jedynie restart przeglądarki - oczywiście do momentu, kiedy znowu nie kliknę pola z wybraniem obrazka. Ma ktoś może pomysł, co jest tego przyczyną i jak to naprawić?

Na Operze wszystko działa OK. System Ubuntu 11.04 PL, najnowsza stabilna wersja Chrome.

Pozdrawiam!


(ra-v) #2

Wyczyścić ręcznie dane użytkownika w katalogu użytkownika, odinstalowac i zainstalować Chrome ponownie.


(sla17) #3

Zdobione - nadal nic :confused:


(ra-v) #4

To raczej nic noego zrobisz. Miałem tak przez 3 wersje tyle że umnie okno przeglądarki się po prostu Zamykał. Taki bug jeden z wielu…


(Arkadiusz Adamski) #5

miałem coś podobnego gdy wgrywałem na serwer pliki graficzne *.png, coś z wersją biblioteki libpng było nie tak… a jaką wersje Chrome posiadasz?? i przy jakich typach plików graficznych wyskakuje błąd?


(sla17) #6

Chrome najnowsze ze strony producenta :wink: Właśnie problem w tym, że po kliknięciu na łącze, które ma mnie przenieść do miejsca, gdzie będę mógł wybrać zdjęcia nie otwiera się, tylko zwiesza całą przeglądarkę :wink:


(Arkadiusz Adamski) #7

to spróbuj może uruchomić Chrome z poziomu konsoli, u mnie (ubuntu 10.04) Chrome jest tu:

/opt/google/chrome/google-chrome

i wywołaj błąd wchodząc na flickr.com i robiąc te rzeczy które zawieszają przeglądarke… może coś ciekawego w konsoli wyskoczy, a najlepiej przekopiuj i wklej na forum całą zawartość konsoli…


(sla17) #8

Gdy wpiszę tą komendę po prostu otwiera mi się Chrome, wykonuje operacje i nic.