Chromebook

Chyba łatwiej będzie dostać coś ładnie wyglądającego z klawiatura skandynawska lub niemiecka, bez żadnych naklejek i dokupić sobie klawiaturę U.S.
Z tej aukcji za 697 napisali ze te ładniejsze już się skończyły, czyli generalnie zostały im zajazdy.

Ja swojego X201 dwa lata temu około dostałem bez żadnych pęknięć, jedynie powycierana od użytkowania obudowa i klawa.
Dziś mi miejscami srebrny metal przebija ale komputer mimo że nie szanuję go kompletnie śmiga.
Dla żony za to wyrwałem rok temu w stanie idealnym nie licząc malusiego pęknięcia w okolicy wentylatora, też śmiga bez zarzutu.
Nawet jeżeli ThinkPad jest powycierany czy poobijany to pożyje dłużej niż nówka lapek z marketu.
W ich przypadku gwarancja dla twojego dobrego samopoczucia.
Chyba że zależy ci na tym aby wyglądał jak nowy, szukaj wtedy.
Dobrze jest znaleźć poleasing blisko domu i osobiście poleźć sobie wybrać ten jedyny który ci się spodoba.

Zależało by mi na tym by nie był za bardzo styrany.
Z x230 będzie problem, jak już się coś pojawia to w masakrycznym stanie, mam na oku x220, koleś w miarę blisko, stan ogólny bardzo dobry.

Wybieraj, patrz aby zaślepek śrubek przy ekranie nie brakowało - może to świadczyć o rozbieraniu klapy z jakiegoś powodu, np wymiana matrycy.
Obejrzyj czy pęknięć nie ma lub obić na rogach, sprawdź czy działa wszystko, czasem lampka nie działa (uruchamiasz przez Fn+Pgup).
Baterią się nie przejmuj, koszt nowej to 5-6 dyszek.

Kurde tu w okolicy jest taka bieda że aż piszczy…

A ewentualnie Dell 6330?

Raczej HP Probook / Elitebook, będzie tańszy a jakość podobna lub lepsza.
Elitebook 2560 powinien cię zadowolić.
https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-EliteBook-2560p.60203.0.html

Zdecydowałem się na Lenovo X240.
Wyrwałem go za 620zł z wysyłką, polaesingowy, z naklejkami na klawiaturze, ale w niczym to nie przeszkadza, nawet podświetlenie daje radę i jakoś nie przeszkadza, wstawiłem swój SSD 240GB, win 10 pro i śmiga jak szalony.

Świetnie, mam nadzieję że będziesz tak zadowolony jak ja ze swojego X201.
Czasem jestem w szoku jak używki tanieją, naprawdę super cena.

Dzięki a przy okazji Zdrowych i Spokojnych Świąt w Rodzinnej Atmosferze.
Pozdrawiam.

Wzajemnie.

Hej, jeśli chodzi o Chromebook to ostatnio został otworzony sklep online z urządzeniami opartymi o system Chrome OS - www.shop.flyonthecloud.com spory wybór, darmowa dostawa i 2 letnia gwarancja na każdy sprzęt Chrome :slight_smile: