Chwilowe freezy w NFS Heat

Witam. Borykam się z pewnym problemem. Otóż gra działa bardzo dobrze, lecz czasami się zacina a to bardzo mnie irytuje.
Mój sprzęt: Intel Core i7 9700F 3.00 GHz, 16x2 GB RAM 2666MHZ (łącznie 32 GB)
GTX 1660 6GB 2 dyski SSD 500 GB i 2TB HDD (na gry)
Mój komp bardzo dobrze spełnia wymagania gry ale te freezy mnie już wkurzają
pierwszy dzień w którym odpaliłem grę było normalnie dopiero teraz coś się pokraczyło
Tu link do nagrania z problemem https://streamable.com/psrzko

Zacznij od zainstalowania tej gry na SSD-ku, bo jak rozumiem siedzi na HDD.

Sterowniki masz aktualne ?

Sprawdziłem też na SSD i to samo ale nie wiem czemu ta gra się tnie jak inne gry na HDD są i nie zacinają

Tak siedzi na HDD to zainstaluje na SSD i napisze czy pomogło

Sterowniki też mam aktualne

Wyłącz msiafterburner i malwarebytes (odznacz, żeby nie startowały z systemem, menadżer zadań, uruchamianie ), restart i sprawdź grę. Jak nie będzie wpływu na grę, to włączysz ponownie.

Tylko że ja tych programów w autostarcie nie mam bo dawno je wyłączyłem

W sumie mam poodobny problem , ale tylko kiedy zamykając przegladarkę wracam z pulpitu do gry CoDBcw i wtedy tak mam Ok 3-5 sek.
Wcześniej na Intelu było Ok , teraz na AMD tak się robi :confused:

No komputer jest git GTA 5 na ultra leci w 70 fps a ten NFS w 80 na najniższych a na najwyższych 40 ale właśnie tak frezzuje i nie wiem czemu

Tak jakby coś w tle się działało i stopowało to wygląda, odpal w tle sobie menadżer, przejdź w wydajność i odpal grę, pobaw się chwilę i jak zacznie ciąć, to przeskocz na pulpit i zobacz co dawało 100% zajętości.

Sprawdzałem i procesor był na 80 procent a reszta nie było zajęta

ale wcześniej też brał tyle proceesora ale nie miał freezów

Czy jesteś pewien, że MSI Afterburner nie wprowadził zmian? Bo ta gra żre się z tym programem i jakiekolwiek zmiany wprowadzone tą apką. powodują problemy.

no nie grzebałem nic w tym ale usune afterburnera i zobacze czy zadziała

niestety nie zadziałało usunięcie afterburnera :frowning:

Spróbuj ponownie zainstalować najnowsze sterowniki do karty teraz.

ok już instaluje

niestety zainstalowanie sterów nie zadziałało :confused:

A czy gra ma w ustawieniach grafiki funkcje oczekiwania na synchronizację obrazu?
Co prawda z filmu nie wygląda na ten problem, ale kto go tam wie. Można wymusić tą funkcję też z ustawień Nvidia.