Chyba ktoś się podszywa

Witam! Może ktoś mi powie co może się dziać z routerem :o Od kilku tygodni kontrolki routera świecą nawet po wyłączeniu kompa z sieci :frowning: może trzeba coś zmienić. mam go juz trzeci rok inigdy nie było tego problemu. Połączenie jest normaln[

Mógłbyś zrobić lepsze zdjęcia?? Bo nic tam nie widać…

Pozdrawiam

To przecież rozumiem :? chodzi o to że jak wkleić to do przeglądarki to mała wyraźne jest.

Podałem adres do innego zdjęcia i też nie widać?

co z tego że zdjęcie większe ja niewyraźne

Jeśli wyłączyłeś kompa, a diody na routerze sygnalizują połączenie znaczy to, że płyta główna w twoim kompie cały czas zasila PCI i kartę sieciową wyłącz z kompa kabel zasilający, a dioda na routerku zgaśnie.

Niestety ala nie gaśnie nawet gdy wyciągnę kabel.Pozdrawiam

zresetuj router, a potem skonfiguruj od nowa. A co sygnalizują te diody bo na zdjęciu niewiele widać?

Oto nowe wyrażne zdjęcie. Chyba teraz widać. Pozdrawiam

olej to… świecą sie bo kabel jest włożony i po drugiej stronie jest podpięty do jakiegoś urządzenia.

Wszystko się zgadza że jest coś podpięte :smiley: bo mam podpięte jeszcze dwa kompy ale diody świecą nawet gdy te kompy są wyłączone z sieci. :frowning: A jak zresetuję router to muszę ustawiać na nowo wszystkie kompy? Bo jak tak to nie dam rady bo nie znam się za bardzo :wink:

musisz skonfigurowć roter od nowa ale jak za bardzo się nie znasz to pogadaj z kimś kto się zna, możesz zapisać konfigurację ale zawsze jest niebezpieczeństwo, że coś pominiesz.

!? po co ustawiać od nowa urządzenie ?!

przecież to tylko lampki które mówią że coś jest fizycznie podpięte…odepnij kabel to przestaną migać/świecić (odpięcie od kompa też da taki efekt)…

wyłącz router z sieci i podłącz ponownie, przez to nie powinieneś zresetowć jego konfiguracji, jeżeli problem się powtórzy możesz przy wyłączonym sprzęcie odpiąć wszystkie kompy i po 15 minutach podpiąć od nowa. Jeśli to nie pomoże to pozostaje reset i konfiguracja routera od nowa albo serwis.

Sprubuję wyłączyć wszystko na noc zobaczymy co będzie rano :stuck_out_tongue: