Chyba niepotrzebne łapki (łącza) w niewłaściwych miejscach

Czy jeśli mam “łapki” (czyli łącza) w tych trzech miejscach (załączonych na screen’ach) to jest to normalne ? Jeśli nie to bardzo proszę o pomoc w ich wyłączeniu. Wydaje mi się, że przynajmniej nie powinno być tej łapki w Menu Start -> Wyszukaj (na pierwszym screen’ie). Tak więc bardzo proszę o oświecenie mnie czy to jest normalne. Screeny są zapakowane w zip’ie ponieważ nie udało mi się ich wrzucić na ImageShack. Bardzo proszę o szybką pomoc.

Załącznik:

http://odsiebie.com/pokaz/4670805—ed51.html

Może to jest takie głupie pytanie, ale bardzo proszę o odpowiedź, bo wydaje mi się, że tych “łapek” nie powinno tu być.

PS. Trochę głupio temat nazwałem, ale także nie wiedziałem jak go nazwać.

Pozdrawiam,

max541

to jest normalne :slight_smile: ja tez tak mam

Dziękuję za szybką odpowiedź. A jak coś wyszukujesz w Menu Start, to pliki (które Ci wyszukało) masz podkreślone czy nie ?

tak mam :smiley:

Całkiem normalne i nie ma się czym przejmować :slight_smile:

Dobra, dziękuję za odpowiedzi. I wydaje mi się, że temat powinien wylądować w koszu/śmietniku czy jak tam to nazywacie ;). Ponieważ raczej nie pasuje do działu problemy, a po drugie trochę zaśmieca ten dział, a po trzecie sprawa została rozwiązana.

Pozdrawiam,

max541

To normalne łapki pojawiają się zawsze przy wyszukiwaniu jak iw zależności od tego co jest uruchamiane bądź zaznaczane.