Chyba zle napełniony kartridż?


(Izazio) #1

Witam

Zacznę od początku.

Wydawało mi się ,że drukarka z słabo drukuje kolorowe rysunki. Postanowiłam napełnić-jak zawsze sama. jednak nie pamiętałam(częściej robił to kolega) o jakich symbolach mam wkłady. Jednak wewnątrz przy wyciąganiu kartridża ,na ej zamykanej osłonce jest 22. Więc stwierdziłam ,że to wkład 22 i napełniałam zgodnie r rysunkiem.

Jednak chyba zrobiłam coś nie tak. Drukarka nie drukuje koloru żółtego. Gdy kartridz odbijam na husteczce to nie ma też żółtego,tylko czerwony i niebieski.Wydaje mi sie,że ten czerwony i niebieski tez jest cos nie taki. czerwony -wpada pod pomarańcz,a niebieski pod zieleń. Czuba coś zepsułam. :frowning:

Czy muszę juZ kupić nowy kartridż,czy da sie coś zrobić. Ten jest nowy-ma dopiero 3 miesiące.

Może zanieść go tam ,gdzie napełniają kartridże??? czy nie ma sensu??

A w ogóle jak mam sprawdzic jaki symbol ma wkład. Wtedy bęę pewna czy dobrze napełniłam?


(-=RaFaL=-) #2

Drukarek jest wiele, ciężko zgadnąć co akurat ty tam masz kobieto.


#3

Ludzie, pomyślcie czasami sami. Napisałaś że masz kartridż nr 22 a później pytasz jak sprawdzić jaki masz ten kartridż.


(ircys.i) #4

Sprawdź, czy napełniłaś tak jak na stronie: http://sklep.so.net.pl/product_info.php ... s_id=18510 , jeśli nie ma żółtego to albo daj do regeneracji lub tak jak na stronie: http://sklep.so.net.pl/product_info.php ... ts_id=1675


(Jolka112) #5

Po numerze kartridża wygląda ,że to HP. Pojemnik 22 jest to koloru. Weź kredkę czerwoną, żółtą i niebieską, na kartce papieru zmieszaj kolor czerwony z żółtym, niebieski z żółtym i będzie odpowiedź dlaczego czerwony jest pomarańczowy a niebieski zielony. Zużyj do końca ten pojemnik następnie napełnij w odpowiedniej kolejności kolory, Czy będzie dobrze tego nie wiem.


(Karski Karol) #6

A może dysze się w kartridżu zatkały i dlatego nie ma żółtego. Ja tak kiedyś miałem w HP 840C. Po tym incydencie wywaliłem już leciwą drukarę i kupiłem mono laserówkę. Nie narzekam.


(Izazio) #7

Mam drukarkę HP Deskjet F380

Do czasu ostatniego napełniania było dobrze. nawet zółty był. Tylko cos mnie skorciło aby dopełnić,bo akurat napełniałam czarny