Ciagla lista nowych programow

Witam.

Po pierwsze, fajny vortal, i bardzo pomocny przy wymiataniu nie tylko nielegalnego oprogramowania z kompa, ale i rowniez niektorych s**t-programow firmy M$ :twisted:

Mam taki pomysl:

Lista najnowszych programow jest dosyc szybko uaktualniana, i pare dni nie odwiedzania vortalu wybija urzytkownika z nowosci.

Czy mozliwe bylo by stworzenie ciaglej listy nowych programow, a na glownej stronie bylo by ciagle jak jest (z malym przyciskiem “Archiwum” lub “Poprzednie nowosci”)?

Wiem ze istnieje alfabetyczny i tematyczny spis programow, ale przeszukiwanie wszystkiego dla kilku nowosci (ktore czasami roznia sie w serii dziesiatym numerem po przecinku, a zmiany w kodzie i poprawki sa zasadnicze) jest dosyc dlugim zajeciem.

To tylko taki pomysl na usprawnienie vortalu 8)

Dzieki.

Pozdrawiam. Marcin.

Myśle, że to nie przejdzie :stuck_out_tongue: Można co najwyżej wydłużyć listę nowych programów. Czekamy na opinię adminów :smiley:

Tak naprawdę nie ma problemu, czekamy na propozycje, ile ma ich być 100 ? 200 ?

hmm… teraz jest 20… myślę że wystarczy 100

Hmm… Ja bym podszedł do sprawy tak. Załóżmy, że dziennie przybywa na vortalu x programów. Czyli ja osobiście ustawiłbym, tworząc taką opcję 7*x. Wtedy otrzymalibyśmy mniej więcej listę nowych programów z około tygodnia.

Mysle ze ta propozycja nie jest zbyt dobra…może być tak jak jest!

… tak jest dobrze ?

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=11

ja dodałbym raczej pozycje w zakładce “ostatnio na forum”

… ktoś jeszcze chce żeby takie coś dodać ?

Tak jak jest teraz jest bardzo dobrze. Nic bym nie zmieniał.

Tak jest świetnie. Nic dodać, nic ująć. Dobry pomysł Lisek. :slight_smile:

Problemy z czytaniem :?: :stuck_out_tongue: (wiem wiem - jak ktoś umie pisać, to umie i czytać :wink:). Pomysł wyszedł od kolegi asmodeusa :idea: :stuck_out_tongue:

Pawek chodzi mi o pomysł graficzny jaki zaproponował Lisek. Asmodeus świetny pomysł (żeby nie było niedomówień).

Świetny pomysł, bardzo mi się podoba :idea:

A to przepraszam… Nie zrozumiałem intencji.

Nic sie nie stało. Ale na przyszłość proszę ostrorzniej z oskarzeniami. :slight_smile:

Wybornie :smiley: Dzieki :slight_smile: