Ciągla zmieniająca się strona startowa, reklamy wył. witrynę

Witam, jestem tu nowa. Mam na imie Emila. Chciałam Was poprosić o sprawdzenie loga, gdyż podejrzewam, że mam wirusy. Gdy wchodzę w IE strona startowa jest zmieniona na jakieś findwebsiteyouneed czy coś, i za każdym razem gdy ja zmieniam na inną przy kolejnym włączeniu komputera znów się ona pojawia. Gdy wchodzę na jakieś strony, co chwilę włączają się na ich miejsce strony z reklamami np. myfuncards itp. Poza tym coraz wolniej działają i wczytują się witryny. Niekiedy wyskakuja różne okienka, w których pisze “your computer is ocurred” itp. Bardzo proszę o szybką pomoc… javascript:emoticon’:-(’

Mam nadzieję, że dobrze wkleilam log…

Oto log:

:frowning: :? :frowning: :? :frowning:

Widziałaś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

W Dodaj/Usuń odinstaluj Internet Optimizer, PECarlin, EQBranch

Pliki i foldery na czerwono usuń ręcznie z dysku a wpisy W HijackThis (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługę Command Service następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz cmdService => Ok i zresetuj komputer.

Użyj Look2Me-Destroyer a następnie daj log nr 1 z narzedzia L2Mfix

Znasz to ?? Jak nie to usuń:

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Wielkie dzięki za pomoc, zaraz się za to zabiorę, a i przepraszam za ten temat. Już zmieniłam. Więcej to się nie powtórzy.

Złączono Posta : 20.05.2006 (Sob) 14:43

A mam jeszcze jedno pytanie odnośnie

Tutaj mam wkleić log z tego narzędzia?